Beta Ziraat İş Başvurusu

Küreselleşmenin hızla artması sonucu Türkiye’de tarım sektörü bundan olumlu yanda etkilenmiş ve gün geçtikçe gelişen bir sektör olarak karşımıza çıkar. Tohumculuk alanında 1961 yılında kurulması ve kurulduğu dönemde dünyada pek az örneğinin sergilenmesi itibari ile Beta Ziraat tarım sektöründe önemli bir yer işgal eder.

Hisselerinin neredeyse tamamını çiftçi kuruluşlarından oluşturan şirket, Türk çiftçisinin var olduğunu gerek ulusal, gerek uluslararası piyasalarda gözler önüne sermiştir.

Beta Ziraat ürettiği ürünü tarladan paketlemeye tüm süreçlerde teslim etmeyi başaran bir anonim şirketi olmakla beraber, üretimini yaptığı tohum çeşitleri şu şekildedir: Hibrit mısır tohumu üretimi, Hibrit ayçiçeği tohumu üretimi, Hibrit şeker pancarı tohumu üretimi, Hibrit soğan tohumu üretimi ve Buğday, arpa ve yulaf tohumu üretimi yapmaktadır.

Fasulye, bezelye, soğan ve diğer standart sebze tohumlarının üretimidir.
Ayrıca Türkiye’de başta şeker pancarı olmak üzere pek çok tohumun kaplamasını yapabilen tek şirket konumunda olması kendi alanında ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir. Beta Ziraat sizlere en uygun koşullara üretim sağlar ve sağlıklı ürünler olması için tohum üretimine özen gösterir.

Üretti tohumlardan maksimum verim alınması için geliştirdiği çeşitli yollar vardır ve bunlar kimyasal şekilde oluşturulmaz. Tamamen organik ürünler üretmek için hazırlanmış olan tohumlar ancak çiftçinin ekstra kattıkları ile organikliğini kaybedebilir. Bu nedenle ziraat işlerinde Beta’ya güvenebilirsiniz.

Beta Ziraat İletişim Bilgileri
Adres; Ankara-Konya Yolu 50. Km. Altınekin Kavşağı Altınekin KONYA

Tel: +90 (332) 221 17 00

E-posta: betaziraat@betaziraat.com

Beta Ziraat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beta Ziraat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beta Ziraat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ