Beta Grup İş Başvurusu

Her biri kendi alanında uzman faaliyetler gösteren ve üç anonim şirket, bir limited şirketten oluşan Beta Grup 1988 yılında kurulmuştur.

Beta Tek ve İnşaat Mühendislik A.Ş. endüstriyel tesis inşa eden genel inşaat ve müteahhitlik firması olarak bilinmesinin yanında Türkiye’de ve yurt dışında birçok projeyi başarıyla bitirmiş olan, dünyanın en büyük müteahhitlerinin listelendiği ENR (Engineering News Record) sıralamasında yer alır.

Beta Mühendislik İmalat Ve Montaj grubunun Enerji Santralleri, Petrol ve Gaz Tesisleri ile diğer Elektrik, Endüstriyel Tesislerin Mekanik, Enstrüman Kontrol Sistemlerinin detay mühendislik, malzeme temini dâhil anahtar teslimi yapımı ve montaj işlerine odaklanmış olan müteahhitlik firmalarından biridir. Enerji santralleri başta olmak üzere petrol ve gaz tesisleri ile çimento fabrikaları bulunur. Bunlar gibi birçok önemli tesis yapımında da başarılı şekilde çalışırlar.
Bimeks İthalat İhracat LTD. şirketi de Beta Grup’un lojistik ve ticaret firmalarından biridir. Bimeks yaptığı projelerde anahtar teslim proje malzemeleri sunar. Bu şekilde sayede ticaret ağını genişletmeyi başarmıştır. Bimeks Doğu Afrika ile Orta Doğu’da genişleme stratejisi yürütür ve kendi iş alanında büyümesini bu şekilde devam ettirir.

Beta Servis ve Teknik Servis hizmetleri ile rafineriler, enerji santralleri, çimento tesisleri ya da bakım, hastanelerin işletme ve tesis yönetimi hususunda uzmandır. Bu nedenle her alanda genelde firmalara ve kişilere hizmet vermektedir. En gelişmiş teknolojik imkanlarla hizmet olanağı sunan firma emin şekilde geleceğe yönelik adımlar atmaktadır.

Beta Grup İletişim Bilgileri
Adres; Inonu Caddesi, Sumko Sitesi, Sumer Sokak, BETA BINASI KOZYATAĞI / İSTANBUL

Beta Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beta Grup firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beta Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Temel sahin dedi ki:

    Temel.sahin.kalfayiyim.ekibimvar.formenlerim.ustabaslarim.var.herilden. adamım. Var.yurtbisideneyimim.var
    Moskova.irak.1999.da2o15.kadar.moskovada.calistim.
    Antyapı. Rönesans. Betatekholdink. Enka.betatekinen.tulacimento.dacalistim.sizinen.calismakisterim.ben.tuladakika temel.kalfayim.semih.beybeni
    Coiyitaniyor.saygilarimla.cevabinizi.beklerim.

BİR YORUM YAZ