Beta Gıda İş Başvurusu

Tüketilen gıdanın insan sağlığı açısından önemi büyüktür. Gıda maddelerinin tümünü ev ortamında üretemeyeceğimiz gibi dışarıdan almak durumunda kalıyoruz. Bazı firmalar ise ekonomik çıkarlarını halk sağlığının önünde tuttuğu için sağlıksız ürünler ile karşılaşmamız olası duruma geliyor. Her koşulda bilinen ve içeriğinden emin olduğumuz gıdalar tüketmek hayat standartlarımızı artıracağı gibi sağlığımızı da tehdit etmeyecektir. Şirket 1978 yılında Adana’da açılmıştır. İlk temellerinin bu denli köklü bir geçmişe yayılması günümüzde firmanın ne denli önemli olduğunun göstergesidir.

Beta Gıda insan sağlığına önem veren bir firma olmakla beraber yıllardır bu sektör içerisinde var olması bunu kanıtlar niteliktedir. Sterilizasyon çalışmalarına önem veren firma ithal edilen gıdalar arasında da önemli yer kaplar.

Aslına bakarsanız olay firmanın kar amacı mı gütmeli, steril ortamda çalışabilmek için daha fazla yatırım mı yapmalı soruları arasında kalmasıyla gerçekleşiyor. Beta Gıda, çoğu firmanın yaşadığı ikilemden doğru kararlar alarak varlığını sürdüren, sürdürebilen ve sürdürmeye devam eden bir firmadır.

Sağlık her şeydir. Bizim bunun bilincinde olarak yapacağımız her doğru tercihin farkında olmasak da büyük getirileri vardır. Firmaların yaptıkları reklam çalışmaları kadar, hijyen problemlerini ortadan kaldırmaya ayıracakları her yatırım bizi çok daha memnun edecektir. Hayata mal olan tercihler yapmak, özellikle gıda konusunda dikkat edilmesi hatta altı çizilmesi en önemli konulardandır. Biraz firmaların ticari sevdaları biraz biz insanların bilinçlenmesi sonucu ortadan kalkabilecek bir problem olsa da bunun en kısa sürede olması bizim yararımızadır.

Beta Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi OSB Fuzuli Caddesi No: 1 Sarıçam / ADANA

Telefon 90 322 457 72 07 (Pbx)
Fax: 90 322 457 73 93
E-Mail: info@beta.com.tr

Beta Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beta Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beta Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ