Beta Çay İş Başvurusu

Beta Çay aslen Elazığ kökenli olan küçük bir işletme olarak temellerini 1978 yılında Adana’da atmıştır. Türkiye’ye ithal çayı getiren ilk firma olarak bilinen, Orta Asya’da çok geniş bir bilinirlik oranına sahiptir. Ayrıca eski Sovyet Cumhuriyetleri’ne çay götüren ilk özel sektör kuruluşu olmasıyla dikkat çeker. Bugün Azerbaycan, Tacikistan, Kırgızistan, Özbekistan, Kazakistan, Rusya ve Irak gibi ülkelerde markalarıyla ciddi varlık göstermesi, Amerika, Orta Doğu ve Doğu Avrupa pazarında ise girişimlerinin devam etmesi oldukça geniş uluslararası pazarlara sahip olduğunun göstergesi niteliğindedir. Türk çayının uluslararası standartlarda olmasını sağlamak amacıyla son yıllarda Trabzon Sürmene’de çay fabrikası satın almıştır. Beta çay gerek fiyatlandırılması gerek kalitesi ile her zaman en iyisini hedefleyip çalışan bir firmadır.

Firmanın üretmiş olduğu ürünlerinden bazıları: Siyah çay, Yeşil çay, Oolong çayı, Beyaz çay, Bitki çayı, Meyve çayı şeklindedir.

Çayın sağlık açısından önemli olduğunu her defasında vurgulayan uzmanlar tarafından da dile getirilen şekersiz ve sütsüz çayın kanserojen madde içermediğinin bilincinde olan firma sağlıklı ürünler elde etmek konusunda bir hayli girişimcidir.

Beta’nın çayları sayesinde her bir birey fiziksel olarak sağlığını koruyabilir. Üretilen çayların hepsinin içeriği farklıdır ve kendilerine özel vitamin, mineral ve faydaları vardır. Diyet için ya da mideyi rahatlatmak için oolong çayı çok tercih edilir ve rahatlamak için ise yeşil çay çok önemlidir.

Beta Çay İletişim Bilgileri
Adres; Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi OSB Fuzuli Caddesi No:1 Sarıçam / ADANA

Beta Çay Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beta Çay firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beta Çay insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Hamza Tuna dedi ki:

  Merhaba ben Hamza Tuna Kırgızistan şirketiniz in muhasebesi için görüşmüştük hala cvp dönmediniz.Sizin için beklettiğim görüşmelerim var saygılarımla

 2. dursun bulakca dedi ki:

  iş başvurusunda bulunacaktım nereye müracaat edecegim.

  1. dursun bulakca dedi ki:

   9 yıllık satış deneyimim var saygılarımla

 3. ercan dedi ki:

  Merhaba ben Ercan Uçak. Beta Çay ile görüşmüştüm ve cv verdim. Mülakat yaptılar ancak haber alamadım.

  1. admin dedi ki:

   Lütfen firma insan kaynakları ile iletişime geçiniz.

BİR YORUM YAZ