Beta Ayakkabı İş Başvurusu

Hikayesi 70’li yıllarda Espadrille üretimi ile başlamıştır. 1980’li yıllara gelindiğinde ise Nişantaşı’nda açılan ilk mağaza ile perakende satış için imalata başlamıştır. Beta ayakkabı müşteri memnuniyeti ve modayı takip etmesi itibari ile oldukça başarı elde etmiş, etmeye devam eden bir firmadır. 1986 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne ilk ihracatını gerçekleştiren Beta, bugün üretiminin yarısından fazlasını Avrupa Birliği ülkelerine ihraç etmesi, gün geçtikçe artan başarısının kanıtı niteliğini taşır.

Ayakkabı üretiminde şıklığın yanında sağlığı da esas alan bir firma olarak Türkiye’de bulunan birçok yerli üreticinin önüne geçmiştir. Otuz yılı aşkın bir süredir hizmet veren ayakkabı firması her geçen gün büyüyüp gelişimini sürdürmektedir. Hali hazırda 35 mağazası bulunmaktadır. Kalite standartlarından ödün vermeden ürettikleri ürünler sayesinde Türkiye’de ayakkabı sektöründe öncü firma konumuna gelmek hedefleri doğrultusundadır.

Kuruldukları ilk günden bu yana müşteri odaklı oluşu, beden sağlığına uygun olma gayreti gibi prensiplerinden ödün vermemeleri, gerek müşteri gerek çalışan gerek iş ortakları için gelişim ana hedefleri arasında yer almaktadır.

Beta ayakkabı her keseye uygun olan ayakkabılar ile Türkiye ve dünyanın ayakkabı ihtiyacını şık bir şekilde karşılamaktadır. Konforlu ve ayak yapısına uygun olan ayakkabılar sayesinde yıllardır sektördeki konumunu korumayı ve emin adımlarla yükselmeyi başarmıştır. Yeni tasarım ve farklı tarzları ile uyum ve rahatlığı kullanıcılarına sunarak geleceğe emin bir şekilde ilerlemektedir.

Beta Ayakkabı İletişim Bilgileri
Adres; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mh. Aymakop Sanayi Sitesi B-6 Blok Kat: 3 No: 58 İkitelli/İstanbul

Beta Ayakkabı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beta Ayakkabı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beta Ayakkabı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. saban kaya dedi ki:

    On yıldan beri ayakkabi sektöründe calismaktayim. 15 08 1979 dogumluyum, sizinle calismak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ