Beta 1 Güvenlik İş Başvurusu

30 yılı aşkın bilgi, birikim ve deneyimlerinin sonucu olarak 2008 yılında Suat Erden Akargün ve Mehmet Bahri Tüner tarafından Beta 1 Güvenlik ve koruma hizmetleri Ltd. Şti kurulmuştur. Yasa ve mevzuatlara uygun şekilde hareket eden güvenlik şirketi müşteri odaklı çalışmayı ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. İlke edindikleri eğitimin sürekliliği hizmeti ile de çağdaş bir yapıya sahip olduklarının kanıtı niteliğindedir. Verdiği güvenlik hizmetleri; Fiziki güvenlik, Değerli eşya ve para nakli güvenliği sağlanması, Önemli şahsı koruma ve güvenliğini sağlama, Fuar, toplantı ve organizasyon güvenliği, Deniz güvenliğive Uçuş güvenliği şeklindedir.

Bunların yanında kişi bazında güvenlik eğitimleri verildiği gibi, elektronik güvenlik sistemleri hizmeti de vermektedirler.

Beta 1 Güvenlik uluslarası kalite standartlarına sahip, saygı çerçevesi içerisinde, güler yüzlü hizmet vermeyi her şeyden üstün gören yapısı itibari ile gelişmekte olan yapılarını kanıtlamışlardır. Referanslarının, verdiği hizmetin göstergesi olduğunu her fırsatta ifade etmeleri başarılı, gelişmeye açık ve eleştirileri dikkate alan bir güvenlik şirketi olduğunu göstermiştir.

Güvenlik sektöründe en iyisini sizler için hazırlayan hizmetlerden birkaçını sunan şirket, ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Eğitimlerini uzmanlar ile vermektedir. Bunun dışında sağladığı teknik eğitimler ile her yaştan kişinin bilgi ve deneyimlerini arttırmaktadır. Uluslar arası standartlara hizmet almak isteyen kişi ya da kurumlar için Beta 1 güvenlik en iyi seçim olacaktır.

Beta 1 Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; NECATİBEY CADDESİ NO: 51 / 1- 4 KIZILAY / ANKARA

Beta 1 Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beta 1 Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beta 1 Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ