Best Trafo İş Başvurusu

Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş. 1966 yılında kurulmuştur ve 1969 yılında da ilk üretimini yapmıştır. Alanı ile alakalı birçok sertifikayı elde etmiş olan bu şirket gelişim sürecini çok hızlı bir biçimde devam ettirmektedir. Best Trafo Balıkesir’in en önemli sanayi tesislerinden bir tanesidir. Türkiye sanayileşme yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen bir ülkedir. Bu nedenle sanayi tesislerinin önemi de giderek artmaktadır. Sanayi tesislerinin sahip olduğu settiifikalar alanlarında ne denli yetkin firmalar olduklarını ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda ne denli hassas bir firma olduğunu defalarca kere ortaya koyan bu firma gelişim sürecini müşteri memnuniyeti odaklı bir hale getirmiştir. Firmanın değerinin müşteriler tarafından takdir edilmesi ile artacağını söyleyen yetkililer Best Trafoyu daha yüksek kademelere ulaştırmaya çalışmaktadır.

Sadece kullanıcıları ile değil tüm çalışanları ile de güçlü bir iletişim içerisinde olan Best Trafo tam bir ekip gibi hareket etmektedir. Türkiye pazarında çok önemli bir yere sahip olan bu firma dünya pazarına da açılmaya başlamıştır. Dünya çapındaki rakipleri ne kadar kuvvetli olursa olsun ortaya çıkardığı ürünlerden son derece emin olan Best Trafo Türkiye’nin adını çok geniş kitlelere duyuracak çalışmaların altına imzasını atmaktadır. Best Trafo aldığı sertifikalar ile dünya pazarında etkin bir rolse sahip olan rakiplerinden hiçbir eksiğinin olmadığını da bu şekilde kanıtlamaktadır. Bir yerli firma olarak gelişimi halk tarafından da desteklenmektedir.

Best Trafo İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 7. cadde No:1 Altıeylül – Balıkesir

Best Trafo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Best Trafo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Best Trafo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ