Best Balıkesir İş Başvurusu

Basketbol alanında yetkin olan bu kulüp her geçen gün kendini yenilemekte ve bir adım daha ileri gitmektedir. Best Balıkesir Spor Kulübü Balıkesir’i simgeleyen en önemli yapılardan bir tanesidir. Bir şehrin spor kulübü o şehri tanıtmak için ele geçen en önemli fırsatlardan bir tanesidir. Sadece şehir içerisinde değil şehir dışında da maçlar yapan bu kulüp Balıkesir’in aktif bir biçimde tanıtılmasında büyük bir rol oynamaktadır. İçerisinde çok farklı takımları ve alt yapı gruplarını da barındıran bu kulüp geleceğin basketbol oyuncularını yetiştirmeye çalışmaktadır. Beste Balıkesir Spor Kulübü’nün içerisinde barındırdığı takımlar şu şekilde sıralanmaktadır; A takım, Genç Takım Yıldız Takım, Küçük Takım, Minik Takım. Bu takımlar vasıtası ile her geçen gün yeni bir çocuğu spor alanına kazandıran Best Balıkesir çocukların geleceğini etkileyen kararlar almasına da vesile olmaktadır.

2004 yılında kurulan bu kulüp gelişim eğrisini hep yukarıya doğru taşımaktadır. Bu kulübü diğer takımlardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi alt yapı kadrosuna fazlasıyla önem vermesidir. Bir takımın geleceğinin sağlam olması için de alttan gelen kadronun mutlaka kendini yenilemesi ve çok iyi bir seviyeye sahip olması gerekmektedir. Küçük Takım ve Minik Takım isimleri altında yaş gruplarına ayrılmış bir biçimde alt yapı oluşturan Best Balıkesir geleceğin en önemli basketbol kulüplerinden biri olmayı hedeflemektedir. Şu an içerisinde bulunduğu ligde de kendini göstermeyi ihmal etmemektedir.

Best Balıkesir İletişim Bilgileri
Adres; Eski Kuyumcular Mah. Anafartalar Cad. Mortaş İş Hani No:15 Kat:1 Daire:52 Balıkesir

Best Balıkesir Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Best Balıkesir firmasında kariyer yapabilirsiniz. Best Balıkesir insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ