Besni Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Adıyaman İli’ ne bağlı olan Besni ilçesinde kurulan devlet hastanesidir. Burada yaşayan vatandaşlara en iyi, en güvenilir sağlık hizmetlerini vermek amacı ile hizmete başlamıştır.

Besni Devlet Hastanesi bünyesinde çalışan sağlık personelleri, işlerinde uzman ve deneyimli kişiler içerisinden seçilmiştir Şu an 15 branşta uzman olan hekimler ile çalışmalar sürdürülmektedir. Hastane aynı zamanda yatalı olarak tedavi görme imkanını da vatandaşlara sağlamaktadır ve hastane içerisinde bu imkandan faydalanabilmek adına 125 adet yatak bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat boyunca hizmet veren bir acil servisi ve acil durumlarda yine 24 saat boyunca hizmete dahil olan ve ulaşımı sağlayan ambulansları bulunmaktadır.

Sadece yatılı olarak hizmette değil, toplamda 24 adet poliklinik hizmeti bünyesinde de ayakta tedavi yani muayene olanağı sağlanmaktadır. Tecrübeli ve işinde uzman kişilerden oluşturulmuş kadrosu ile vizyon ve misyonlarını uygulama konusunda son derece başarılı bir çalışma sistemi yürütmektedir. Bu da hastanenin verdiği hizmetin kalitesini önemli ölçüde arttırmaktadır. Gelişmiş ve en son düzeyde tasarlanmış modern sağlık aletleri sayesinde, sağlık hizmetlerindeki hassasiyet ve bunun kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır.

Besni Devlet Hastanesi bünyesinde, poliklinikler ve acil servis dışında, görüntüleme merkezi, laboratuvarlar, yoğun bakım üniteleri, diyaliz servisi ve buralara ait genel donanımlar, ameliyathaneler gibi en önemli ve gerekli olan bölümleri de bulundurmaktadır. Hastane, Adıyamanlı vatandaşlara hizmet vermektedir.

Besni Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Çat Mah.102. Cadde No:6 Daire: A Besni/ADIYAMAN

Tel: +90.416 318 10 67
E-Mail: adiyamandhs1@saglik.gov.tr

Besni Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Besni Devlet Hastanesi bünyesine alacağı memur ve personelleri Kpss sınavı aracılığıyla yapmaktadır. Konuyla ilgili detaylar için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Besni Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ