Besler Gıda İş Başvurusu

İstanbul ve Pendik olmak üzere iki büyük tesise sahip olan ve en kaliteli yağ, margarin üretim şirketi olan Besler Gıda bünyesinde barındırdığı en gelişmiş hizmet teknikleri sayesinde Türkiye’ de hatırı sayılır bir başarıya imza atmıştır. Daha önce kimsenin sahip olmadığı bir yağ işleme donanıma sahip olan şirket, yine bu yönü dahilinde Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirmiştir. Bu yüzden de en köklü ve başarılı gıda firmaları arasında gelmektedir.

18 yıllık bir faaliyet geçmişi olan bu firma ilk resmi üretimine 1994 yılında başlamıştır. Kullandıkları üretim teknikleri sayesinde ülke genelinde 320yi aşkın ambalaj çeşitliliği ile tüketicilere kaliteyi ve sağlığı bir anda sunuyor. Yağ ve yağ sektörü konusunda her türlü imkanı, çeşitliliği, kaliteyi tüketiciler ile buluşturan bu deneyimli firma, her şeyden önce müşterilerinin memnuniyeti ve sağlığını ön planda tutmaktadır. Bu gaye ile hizmet verdikleri için, her geçen gün üretim teknikleri, üretim faaliyetleri gibi konularda kendilerini yenilemektedirler.

Dış ülkelere ihracat konusunda da epey başarılı olan Besler Gıda’ nın bu alanda elde ettiği gelir, yüzdeye vurulduğunda gayet yüksek. Ayrıca birçok ürün çeşitliliğini müşterilerine sunan firmanın başarısını bu konuda da gözlemliyoruz.

Bu firmanın takdir edilecek bir diğer özelliği ise en çok dikkat edilmesi gereken atık yağ konusunda gösterdiği hassasiyettir. Bu konuda atık yağların toplanıp arıtılmasını en iyi şekilde yapmaktadır.

Besler Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Mahmut Bayram Caddesi No:88 Pendik/İSTANBUL

Telefon: +90-216-585 0 585

E-posta: info@besler.com.tr

Besler Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Besler Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Besler Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ