Beşiktaş Tersanesi İş Başvurusu

Beşiktaş Tersanesi gemi yönetimlerine 1960 yılında başlamışlar. Büyük benzin şirketlerinin taşıması ve gemilerinin yönetimini yapıyorlar. Ayrıca sağlık, sigorta, finans ve turizm alanlarında da yatırımları bulunuyor.

Beşiktaş Tersanesi hiç kaza olmaması, sağlımız en üst seviyede korunsun, çevre kirliliği oluşmasın, yük ve yakıt kaçağı, kaza, , Sıfır deniz ve atmosfer kirliliği, Sıfır yük ve yakıt kaçağı, süreç kaybı, güvenlik açığı verilmesin ve süreç kaybı yaşanmasın diye kendilerine belirledikleri ilkeler doğrultusunda tersanelerinde gemi yönetimi alanında hizmet vermektedir.

Tersane yönetimi başlı başlına uzmanlık gerektiren ve baştan sona konusunda yetkinlikleri olan kalifiye işçi çalıştırılması zorunlu alanlar olarak görünüyor. Çünkü denizin üzerinde gemileri yüzdürmek, bunların bakımlarını zamanında yapmak ve yönetmek çok zor bir iş. Dolayısıyla tersanelerle herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi gerekiyor.

Beşiktaş Tersanesi, Beşiktaş Grup şirketi olarak gemi yönetimini tersanelerde profesyonelce yapıyorlar. Hem de gemi inşası ve onarımı alanlarında hizmet veriyor.

Sosyal projeler alanında ise Istanbul Teknik Universitesi, Dokuz Eylul Universitesi direkt olarak destek verdikleri üniversiteler arasında bulunuyor. Ayrıca Kalkavan Ailesine Ait Okullar: İbrahim Kalkavan Denizcilik Okulu, Rize, Sarayköy, Yusuf Kalkavan Lisesi, Mersin, Salih Kalkavan İlkokulu, Rize olarak sıralanıyor.

Ayrıca seminerlerde de operasyon, iletişim ve sonuçlara odaklı yönetim alanında da boy göstermişler. Tanker taşımacılığında güvenlik ve kalite konularında da seminlerde konuşmacı olarak da yer almışlar.

Beşiktaş Tersanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yalova Tersaneler Bolgesi A10 Parsel Altınova / Yalova

Tel: +90 226 461 51 51

E-posta: marketing@besiktasshipyard.com

Beşiktaş Tersanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beşiktaş Tersanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beşiktaş Tersanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Aydın k dedi ki:

  Tersane bölgesinde temizlik işi arıyorum. Daha önce fabrikada calistim

 2. CAFER GÖKÇE dedi ki:

  Merhaba;
  15 yıl Kamu Kurumlarında amir pozisyonunda hizmetim ve 14 yıllık tersane bünyesinde; yasal çerçevede bordro , tahakkuk , tüm teşvikler konusunda deneyimli, Çalışma Bakanlığına bağlı tüm kurumlarda hiç bir şekilde İPC maruz kalmadan ve tüm teşviklerden zamanında yararlandırma, eleman seçme ve yerleştirme, halen bir firmada İK uzmanı olarak çalışıyorum ve ayrıca İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında danışmanlık yaptığım bir firma ve iki avukatlık bürosunda hizmet veriyorum.
  Adını çok duyduğum ve kurumsallaşma yolunda en çok güvendiğim firmanız bünyesinde hizmet vermek benim için gurur verici olacağı kanaatindeyim.
  Saygılarımla.

 3. Kenan Gümüş dedi ki:

  Merhabalar… Adım Kenan Gümüş 20 yıllık raspa boya ustasıyım. Sırasıyla Sadık Oğlu Tersanesi, Desan Tersanesi son olarak 7 sene Gemak Tersanesinde çalıştım. Gemak Tersanesinden 04,04,2016 da bölüm kapandığı için ayrıldım. Raspa boya sertifikam ve vinç operatör belgem var. 7 aydır tam zamanlı çalışmıyorum. 20 yıllık tecrübeme dayanaraktan Raspa boya üzerine formenlik dahil uygulayıcı olarak sizinle çalışıp anlaşabileceğime inanıyorum. Sizinle calışmaktan onur duyarım ve e postama geri dönüş yaparsanız memnun olurum. Saygılarımla..

 4. kemal dilek okur dedi ki:

  2009 gölcük tersanesi nden emekliyim iş disiplinim çalışma hayatımı geçirdiğim tersanem ile uyumludur köprü kreyn ve30 tona kadar bomlu kreyn lerde 20 yıllık iş tecrübem vardır. 56 yaşında yım karamürselde ikamet ediyorum saygılarımla 532 366 79 43

 5. Ayhan Zengın dedi ki:

  Merhaba ben forklift opreturuyum id ariyorum yardimci olursaniz sevinirim

 6. şükrü aydın dedi ki:

  elektrik teknikeriyim 20 yıldır bu işi yapıyorum gemi adamı cüzdanım var sizinle çalışabilirim 05368563525 izmitde oturuyorum

 7. fatih Kuşdili dedi ki:

  20 yıldan buyana asciyim Beşiktaş tersanede yemek yapmak için çalışa bilirim altinova Subaşı konutlarında oturuyorum

 8. Hüseyin haki kaya dedi ki:

  10 yıllık tav defermesyon ustasıyım. Tersan, Gemak, Cemre, Sefine Biga Antalya’da yat, üçüncü köprü körfez köprüsü projelerinde deneyim ve başarılıyım. 7 aydır tersanelerden uzak kaldım, tavcılıkta çelik alüminyum krom gördel derin posta ve diğer tavla ilgili herşeyi bilirim. Bizim meslekde asla sınır yoktu, beşiktaş tersanesi bünyesine tavcı gerekirse çalışmakdan onur duyarım. Not; ayrıca tav ekibi kurabilirim.

 9. hasret tokalak dedi ki:

  10 yila yakin gemi makineleri bolumunde silici yagci ve makine losturomosu olarak kadame kademe gorev yaptim artik gemilerde degil tersanede makine tamir bakim onarim gorevinde bulunmak istiyorum saygilar.

 10. Deniz yavuz dedi ki:

  Gemici cüzdanı polis vize pasaport hazır Tanker ve kimyasal sertifika var acil iş arıyorum

 11. Mehmet deniz dedi ki:

  Slm iyi gunler mehmet deniz ben gv losturamasi tum evraklar hazir 25 yil deniz tercubeliyim kuruyuk doknecilerde uzun yillar calistim

 12. Ömer Nazmi Dayan dedi ki:

  1994 senesinden bu yana gemilerde çalışıyorum. Makina lostromosuyum .Halen 8 yıldır bir firmanın gemisinde makina lostromoluğu yapıyorum.Makina deneyimlerim ile gerek kaynak gerekse oksijen kaynak kesim tesviye işlerinden anlarım orta okul mezunuyum b sınıfı sürücü belgem var. Tersane ve Denizcilik sektöründe sizlerle çalışan çok arkadaşlarım var. Bende sizlerle çalışmak istiyorum.Yalova’da oturuyorum evliyim bir çocuğum var. Saygılar. Cevabınızı bekliyorum.

 13. eyyüp kaplan dedi ki:

  Kule vinç operatörüyüm. 5 senelik deneyimim var. 10 senedir bu işin içerisindeyim. 25 senedir Yalova’dayım.

 14. Haluk DEMİR dedi ki:

  2011 Yılında Yalova Adliyesi Yalova İl Seçim Kurulu Başkanlığından emekli oldum. 1961 İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Ön Lisans Mezunuyum. Memur iken çalıştığım pozisyon On parmak (F) Klavye Mic.Ofis Bilgisayar Programı, Paket Program ve Excel Programları ile bütün büro İş ve İşlemleri, yazışmalar, Arşivleme v.s

  26 senelik memuriyet hayatımda mesai saatlerine riayet eden, dürüstlük ilkelerine bağlı, çalışma arkadaşlarına ve amirlerine saygılı, dil, din, ırk gözetmeksizin özverili şekilde çalışan işini yarım bırakmayan gerektiğinde fazla mesai yapıp işleri bitiren, aldığım aylığı kuruşuna kadar hak etmeye çalışan bir memurdum.Yıllık sicil notlarım 90 ve 90 puanın üzerindedir. 26 yaşında engelli bir oğlum var bu sebepten acil işe ihtiyacım var.Yalova merkezde ikamet ediyorum. Sizelere faydalı olacağıma inanıyor, sizlerin değerli takdirlerine bırakıyorum. Saygılarımla.

BİR YORUM YAZ