Beşiktaş Denizcilik İş Başvurusu

Beşiktaş Denizcilik İş Başvurusu

Beşiktaş Denizcilik İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Beşiktaş Denizcilik iş imkanları ve bu firma hakkında önemli bilgiler verilmektedir. Beşiktaş Denizcilik gemilerinde işçi ve personel olarak çalışmak için alt kısımda verdiğimiz başvuru linklerine tıklayabilirsiniz.

Beşiktaş Denizcilik Hakkında Genel Bilgiler
Beşiktaş Gemi İnşaa Anonim Şirketi, Yalova, Altınova da gemi inşası ve onarımı alanında hizmet ve faaliyetlerini sürdürüyor. Hedefleri yüksek kalitede, güvenilir yeni inşaatlar yapmak ve gemi inşası ile onarımı konusunda bütün Avrupa Bölgesi’ nde ünlerinin sürekliliğini sağlamak. Gemi onarımında ise uzman bir ekibe sahipler,

Hizmetlerini Yalova’ da bulunan tersanede yapıyorlar. 2008 Beşiktaş Tersanesi’ nde Beşiktaş Grup olarak 21 tanker inşa ederek işe başlamışlar. Tankerlerin malzemeleri, çalışanları ile full kontrat yaparak başlamışlar ve yurtdışı müşterilerine ayrıca bu konularda destek vermişler.

Beşiktaş Gemi İnşaa Anonim Şirketi’ nin yaptıkları kontratlar ve işler arasında; Benzin Pazarı, Hazar Denizi Pazarı, Açık Denizler ve Balıkçılık bulunuyor. 2013 yılında İtalya ile 9000 cbm Ethylene Carrier anlaşması ile benzin ve ısıtmaları için anlaşma imzalamışlar ve Galata Tersanesine teslimatlarını yapmışlardır. Aynı zamanda en büyük yağ taşımacılık şirketi olan Volga Don Channel ile nehir tipi ulaşım sağlamak üzere 7 ünite ürün teslimatı yapmışlardır. Hazar denizi pazarında, bir Azerbeycan şirketine küçük destek botları sağlanmasında hizmet vermişlerdir.

Açık deniz ve balıkçılık pazarında ise 3 tane daha önemli kontratları bulunmaktadır. Lukoil’ e operasyonları sırasında benzin taşımak üzere gemi inşa etmişlerdir. Kuzey Avrupa, Norveç de iki farklı firmadan sipariş olarak 75 metre uzunluğunda amiral gemisini 2014 yılında teslim etmişlerdir.
Gemi Onarım Alanında ise, mühendislik çalışmaları, genel servisler, çelik yenileme ürünleri, dış görünüm çalışmaları, dış yüzey onarımı, temizlik ve boyama, kamara, elektronik çalışmalar, kuru havuzlama ve manevra sahası hizmeti veriyorlar.

Beşiktaş Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Piyale Paşa Blv. Memorial Center A Blk. Kat: 15, Okmeydanı, Şişli, İstanbul

Beşiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beşiktaş Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beşiktaş Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 58 YORUM
 1. Neşet polatdemir. dedi ki:

  AŞÇIYıM. Elkenzde çalıştım.evraklarım.hazır.tanker.istanbul.bağcılarda.ikametim.

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 2. mikail bozkurt dedi ki:

  merhabalar 7 tıllık gemi tecrübem var 31 yıllık tornacıyım kaynağım çok iyi sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım evraklarım hazır ilginiz için teşekkürler.

 3. Serdar dedi ki:

  Serdar Turan usta gemiciyim22yıldır kuru yük gemilerde çalışıyorum sizlere çalışmak isterim rica ederim saygılarımla usta gemicilik Serdar Turan

 4. Engin kınacı dedi ki:

  İyi günler adım engin polimeks inşaat Türkmenistan enka inşaat libya aşçı başı olarak çalışıyordum iş bitimi nedeniyle çıkış aldım şüan iş arıyorum sizinle çalışmak istiyorum tşkler not 20 yıllık aşçıyım butun gemi adamı cüzdanım var aşçı olarak çıkardım butun eğitimleri aldim belgelerim hazır referans ince denizcilik

 5. izzet dedi ki:

  8 yil kimyasal tankerde calistim tum evraklarim hazir sizde uygun gorur seniz firmanizda turk bayrakli kimyasal tankerde.calismak istiyorum

 6. YAŞAR ALTUNSAL dedi ki:

  MK LOSTROMOSUYUM YAGCI OLARAK CALIŞMAK ISTEMEKTEYIM

 7. YAŞAR ALTUNSAL dedi ki:

  6 YIL AKAR GRUPTA 7 YIL ATLANTIK DENIZCILIKTE CALISTIM EVRAKLARIM TAM SIZLERLE CALISMAK ISTEMEKTEYIM AMACIM SIZLERLE ENAZ 5 YIL CALISMAK FIRMANIZDA CALIŞMIŞ OLAN BAŞ MUH SERDAR KARACA BEYIN TAFSIYESIYLE MURACAAT EDIYORUM SAYGILARIMLA

BİR YORUM YAZ