Beşikdüzü Belediyesi Engelli İşçi Alımı

Trabzon Beşikdüzü Belediyesi bünyesine engelli işçi alımı yapacaktır. Yapılacak olan alımlar KPSS sınav sonuçlarına göre yapılacaktır. Ayrıntıları haberimizde inceleyebilirsiniz.

Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafınca yapılan açıklamalara göre Beşikdüzü Belediyesi’ne engelli personel alımı yapılacaktır.

Şartlara uygun olan engelli adaylar, ilan yayınlandıktan sonraki 10 gün içerisinde başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Trabzon İl Müdürlüğü üzerinden ya da iskur.gov.tr adresinden yapılabilir.

Başvuru yapacak olan adayların 2016 KPSS (EKPSSP94) sonuçları geçerli olacaktır. 2016 yılında EKPSS sınavına giren adayların başvuruları alınacaktır.Başvuru yapacak olan adaylar ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumlarını, öncelik durumlarını, tecrübe, yabancı dil ve diğer şartları taşıyıp taşımadıklarını belirtmek zorundadırlar.

Son müracaat gününün resmi tatile rastlaması durumunda bir sonraki iş günü geçerli olacaktır.

Başvuru genel şartlarının tamamını ve diğer detayları okumak istiyorsanız buraya tıklayarak Word dosyasını bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Not; Talep, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Trabzon İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olup, detaylı bilgi için Çalışma İlişkileri Servisinden (Tlf : 0462 321 11 95-0 462 321 64 82, Faks : 0 462 321 62 99, e-posta: trabzon@iskur.gov.tr) bilgi alınabilir.

Beşikdüzü Belediyesi Engelli İşçi Alımı

Beşikdüzü Belediyesi Engelli İşçi Alımı

Diğer belediyelerin iş ilanlarını incelemek için buraya tıklayınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ