Besaş Süt İş Başvurusu

Besaş A.Ş, ilk olarak 1979 yılında kuruldu ancak üretime 1982 yılında başladı. 1982 yılında halk ekmek fabrikası olarak üretim yapan bu fabrika belediye tarafından kuruldu. Besaş A.Ş’ nin kuruluş yeri Bursa’dır.

Sağladığı kaliteli hizmet ve sağlıklı üretim alt yapısı sayesinde Bursa’ nın en büyük ekmek üretim fabrikası haline gelen BESAŞ, bu başarısı ile Türkiye genelinde de üçüncülük elde etti. Sağlık konusunda üretim teknikleri açısından son derece hassas davranan bu fabrikada elde edilen ekmekler el değmeden üretiliyor.

Hizmet ve sağlık koşulları açısından her türlü yeterlilik belgelerine sahiptir. Ayrıca Bursa’ da düzenlenen birçok faaliyete de sponsorluk yapmaktadırlar.
Besaş, bu kaliteli üretim tekniklerini sadece ekmek ile sınırlı tutmamış, Besaş süt olarak, süt ve süt ürünlerine yönelerek burada da büyük başarılara imza atmıştır. Tamamen doğal bir şekilde faaliyetlerine devam eden Besaş, süt ürünlerine yönelerek, Bursa civarında bulunan köylere de bir gelir sağlamış bulunmaktadır. Besaş, sadece Bursa’ da yüz yirmi ayrı noktada hizmet vermektedir.

Besaş süt ürünleri; kaşar peynir, süzme yoğurt, beyaz peynir, ayran, günlük süt, kahvaltılık lor çeşitleri ile sizlere hem hijyenik hem de güvenilir bir hizmetin garantisini veriyor. Bursa halkı için güvenli bir besin kaynağı oluşturma konusunda hizmetlerini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. El değmeden yapılan üretimler sayesinde genç nesillere sağlıklı besin kaynakları sağlıyor.

Besaş Süt İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı No:20 BURSA

Tel: 444 44 11

E-posta: besasekmek@besasekmek.com.tr

Besaş Süt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Besaş Süt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Besaş Süt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ