Besaş Ekmek İş Başvurusu

Besaş bir diğer deyişle Bursa Ekmek ve Besin Sanayi Ticaret A.Ş. uzun bir süredir halka hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Besinle alakalı kuruluşların sahip olması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi temiz ve hijyenik bir yapıya sahip olmaktır. Bu yapıya sahip olan ve vereceği hizmetin kalitesini en üst seviyelere çıkarmaya çalışan Besaş Ekmek halkın ekmek ihtiyacını karşılayan en önemli kuruluşlardan bir tanesidir. 1979 senesinde kurulan Besaş o seneden beri üretim kapasitesini her geçen gün geliştirerek halka hizmet götürmekte ve bu hizmetin kalitesini de her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktadır. Bir yıl içerisinde toplamda 70 milyon ekmek üretme kapasitesine sahip olan Besaş Ekmek üretim kapasitesini bir standarda bağlamıştır. Ortaya çıkan ürünler birbiri ile aynı besin değerine sahiptir.

Bir ekmek fabrikasının ürün kapasitesinin yanı sıra ekmek çeşitleri de çok önemlidir. Ekmek çeşitlerinin fazla olması bir fabrikanın o alanda ne denli yetkin olduğunu da ortaya koymaktadır. Besaş fabrikası içerisinde üretilen ekmek çeşitlerinden bazıları şunlardır; haşhaşlı ekmek, cevizli ekmek, kepekli ekmek, çavdarlı ekmek, ay çekirdekli ekmek, tuzsuz ekmek, tam tahıllı ekmek. Bu ekmek çeşitleri Besaş’ın listesinde seçilen bazı ürünlerdir. Ürün listesi çok daha uzun bir yapıya sahiptir. Besaş Ekmek son yıllarda yürürlüğe giren ekmek ile alakalı düzenlemelerin hepsine uymaktadır. Özellikle ekmek içerisindeki tuz miktarı konusunda hassas davranmaktadır.

Besaş Ekmek İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı No:20 BURSA

Besaş Ekmek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Besaş Ekmek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Besaş Ekmek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayla Çetinkaya dedi ki:

    Bu ise ihtiyacım var benim emekliliğim üç sene var emekliliğim için benim ise ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ