Besan İş Başvurusu

2011 yılının Mart ayında fabrikasının yapımına başlayan Besan, dünya standartlarında bir üretim alt yapısı ile doğal mısır nişastası, glikoz, früktoz üretmek amacı ile kurulan bir fabrikadır. Ancak özverili çalışmaları sonucunda, hedeflenen tarihten daha önce bitirilen üretim alanları sayesinde çalışma ve üretim alanına daha erken giriş yapmışladır. Çalışma alanlarının yapımı ve inşası boyunca, kullanılan malzemeler en köklü firmalardan temin edilip, şirket altyapısında kullanılmıştır.

Bu gibi alanlarda hizmet veren birçok firma arasında en iyi hizmeti sağlama konusunda kendisini sürekli geliştiren ve yeni ekipmanlar ile daha avantajlı üretim tekniklerine sahip olan Besan, bu vasıfları ile en iyi üç firma arasında kabul edilmektedir. Ancak şirket, bu başarısını sadece Türkiye ile sınırlı tutmayıp, Avrupa’ da devam ettirebilmek adına her geçen gün kendisini yenilemekte.

Ürünlerin yapım aşamasında kullanılan teknikler son derece doğal ve sağlık açısından onaylanmış tekniklerdir. Keza, üretim sonrasında meydana getirilen ürünlerin her biri, yine sağlığı tehdit edici hiçbir unsur bulundurmaz. Kalite kontrol, yeterlilik ve sağlık konusunda her türlü gerekli belgeye sahip olan bu şirket, Avrupa standartlarına uygun bir şekilde ve güvenilir hizmet kalitesi ile üretim yapmaktadır. Bu yüzden başarıları her geçen gün taçlandırılmaktadır.

2012 yılında, Gaziantep’ te üretime resmi olarak başlayan bu firma, üretim teknikleri konusunda gelişim sağlayan ve mükemmeliyetçi bir misyon uygulayan gelişmiş bir firmadır.

Besan İletişim Bilgileri
Adres; Hasırcılar Caddesi, No:28 Fatih Eminönü İSTANBUL

Besan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Besan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Besan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ