Berteks Tekstil İş Başvurusu

Tekstil sektörü, sürekli olarak kendini yenileyen ve beklentiler doğrultusunda sürekli gelişen sektörlerin başında gelmektedir.1922 den beri tekstil sektöründe faaliyet gösteren Berteks Tekstil olarak, sürekli gelişen bu sektör içerisinde azımsanmayacak derecede önemli bir yere sahibiz. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, kendini sürekli yenileyen ve geçmişten gelen bilgi birikimini teknolojik yatırımlarıyla harmanlayarak, her türlü gelişime vakit kaybetmeden ayak uyduran firmamız, beklentilere cevap vermek için olan gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Piyasada var olabilecek her türlü gelişmeyi kendi bünyesine katan firmamız, yılda ortalama olarak 30.000.000m2lik bir fantezi perdelik kumaş üretimi hacmine sahip. 80.000m2lik bir alanda üretim hizmetleri sunan firmamız,2000 e yakın personeliyle alanında lider olan bir firma olmanın verdiği ciddiyetle çalışmalarını sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan, çevreye azami şekilde duyarlı, teknoloji ile paralel gelişen, verimlilik ve üreticilikte sınırları zorlayan firmamız,200 e yakın ülkeye ihracat yaparak alanında ne denli başarılı olduğunu ispatlamıştır.

Yurt içinde ve yurt dışında aranılan firma olan Berteks Tekstil, sadece ticari anlamda değil sosyal anlamda da örnek olarak gösterilebilecek projelere imza atıyor. Ülkemizin refah düzeyinin gelişmesinin, eğitimli gençlerle mümkün olabileceğinin farkında olan firmamız, belli sayıda çocuğumuza burs vererek eğitim hayatlarında destek olmayı hedefliyor. 20. yüzyılın başlarında kurulmuş olan ve tekstil alanında adından lider olarak bahsettiren firmamız 21. Yüzyılda da böyle anılmak için çalışmalarına devam ediyor.

Berteks Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Karanfil Sokak No:5 Bursa

Berteks Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berteks Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berteks Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kemal dedi ki:

    ben bünyenizde uzun süreli çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ