Bershka İş Başvurusu

İnsani ihtiyaçlar belli dönemlere göre değişiklik gösterir. Örneğin, çocukluk döneminde oyun ihtiyacı ön plana çıkarken gençlik döneminde, arkadaşlar arasında fark oluşturabilecek şekilde giyinmek olarak ön plana çıkar. Bershka kuruluşu, bu beklentilere cevap verebilecek şekilde kurulmuş, dünya çapında bir firmadır. Hazır giyim markaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, İspanya merkezlidir.

Bünyesinde milletler arası hazır giyim firmalarını barından moda topluluğu İndetix e bağlı olarak, 1998 yılında faaliyete geçen firmamız, hedef kitlesini: gençler olarak belirlemiştir. 2012 Temmuzdan beri Türkiye de faaliyetlerini sürdüren firmamız, toplamda 64 ülkeye hizmet vermektedir. Türkiye’de 27 mağazası ile yüzlerce yurttaşımıza, dünyada ise toplamda 910 mağazası ile binlerce insana iş imkânı sağlamaktadır.

Hazır giyim konusunda ilk sıralarda yer alan firmamız, sürekli güncellenen kataloglarıyla, moda yakından takip eden insanların beklentilerini karşılayabilecek şekilde ürünlerini sürekli yenileyen bir yapıya sahiptir. Kot, pantolon, T-shirt, sweat shirt, gömlek, bluz, elbise, tulum, palto, etek, ceket, aksesuar, ayakkabı… Vb. şekilde, hazır giyim denilince akla gelebilecek her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile gençlerimizin beklentilerini maksimum oranda karşılamaya çalışıyor. Bershka olarak genel hedefimiz: Son trendleri günü gününe takip ederek; ilgi alanı ne olursa olsun, her türlü düşüncedeki gençlerimizin beklentileri cevap vermek, onların memnuniyeti için sürekli mücadele etmektir. Sizleri en yakın şubemize bekliyoruz.

Bershka İletişim Bilgileri
Adres; Nispetiye Mh. Aytar Caddesi, Başlık Sokak, Mm Plaza No: 3, Kat: 4, Levent, Beşiktaş, İstanbul

Bershka Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bershka firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bershka insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ