Berner İş Başvurusu

Otomobil ve inşaat sanayisinde kullanılan sarf tüketim malzemeleri, aletleri ve el aletleri konusunda uzmanlaşmış olan Berner, direk satış ve online alışveriş konularında da sunduğu hizmetlerle alanında lider olmayı başarmış bir firmadır.

Firmamızı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerin başında salt olarak müşteri memnuniyeti yatar. Ne olursa olsun müşterilerimizin beklenti ve şikâyetlerini her şeyden önce tutan firmadır. Kendine olan bu özgüvenin sebebi olarak da, gerek sahada çalışan gerekse merkezde görev alan Gönüllü Uzmanlar adı verdiği personelleri olarak açıklar.Bu uzmanlarımızın başarılı yapan en önemli etmen, kendilerinin de başka kurumlarda müşteri oldukları gerçeğini sürekli akıllarında tutarak, kendi beklentileri neyse müşteri beklentileri de öyledir genellemesiyle hizmet vermelerinden kaynaklanmaktadır.Alanında yarım asırlık geçmişe sahip firmamız, yurt içi ve yurt dışında kısacası dünyanın her yerinde hizmet vermektedir.Sunduğumuz hizmet sadece satış ile sınırlı kalmayıp, satış sonrası ücretsiz destek, memnun kalmadığınız ürünlerde para iadesi, anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığıyla hızlı gönderi ve konumunuza göre gününde teslim sistemlerini de eksiksiz olarak uygulamaktadır.Sürekli olarak müşteri odaklı çalışan firmamız personelinin büyük çoğunlu saha elemanı olarak çalışmaktadır. Düzenli olarak müşterilerimizi ziyaret eden çalışanlarımız, her türlü şikâyet ve öneriye açık olarak, yazılı ve sözlü her talebinize anında cevap vermek suretiyle gelişmemize katkıda bulunmaktadırlar.

Profesyonel hizmet düşüncenizi sizlere tamamıyla yaşatabilmek için sürekli çalışan Berner olarak sizin için burada olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Berner İletişim Bilgileri
Adres; Aydınlı Mah. Birlik Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 4. Sokak No: 5 34953 Tuzla/İstanbul

Berner Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berner firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berner insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serdal avşar dedi ki:

    İyigünler kolay gelsin 1997 senesinden beri tozboya vardiye sorumlusu ve tozboyahane bölüm sorumluluğunda görev yapmaktayım eleman ihtiyacınız olursa sizlerle çalışmak isterim 0534 513 07 33 numaram

  2. Arif coşkun dedi ki:

    Würth de çalışıyorum osmaniye yerleşik sanayi esnaflari çevrem olup satışta çok iyiyim.

BİR YORUM YAZ