Berko İlaç İş Başvurusu

İnsan sağlının önemini tartışmaya gerek yoktur. En değerli hazinemiz olan bu kavramı koruyamadığız zamanlar, iyileşme doğrultusunda en büyük destekçilerimizden biri ilaçlardır. İlaçlara ulaşım günümüzde kolay da olsa geçmişte sorunlar yaşanabiliyordu. Berko İlaç kendi döneminde, bu sorunlara tepki olarak kurulmuş bir firmadır.

1973 yılında fizyolojik burun damlası imalatının ve teminin zorluğuna tepki olarak kurulmuş olan firmamızın öncelikli amacı, insanlara zor durumlarında yardımcı olmaktır. Bu niyetle kurulmuş olan firmamız, günümüzde sadece damla imalatında bulunmayıp; şurup, kapsül, form, akışkan form Vb. gibi alanlarda da üretim yapmaktadır. İstanbul Anadolu yakası Sultanbeyli’de kurulmuş olan fabrikamız, GMP kurallarına uygun olarak inşa edilmiş ve içeriği ona göre dizayn edilmiştir.Sağlığını geri kazanmaya çalışan ve zaten gücü tükenmiş olan insanlarımıza her zaman destek olmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz.10.000m2lik bir kapalı alanda yıllık 20 milyona yakın kutu şurup, 3.600.000 kutu damla,6milyondan fazla kutu solid formları gibi rakamsal değerlerle azımsanmayacak şekilde üretim yapan firmamız,250 kişilik satış ekibi ve 450 den fazla toplam personeli ile bu alanda daha da fazla sayıda kişilere destek olmayı hedefliyor.

Sektörde, kar amacını ikinci planda tutan ve karlı olan ilacı değil de ihtiyaç olan ilacı üretmek için çabalayan Berko İlaç, ilklere imza atmaya devam etmek için, sizlerin memnuniyetini kazanmak için, en önemlisi de sağlık sektörüne layığıyla hizmet edebilmek için sizlerin de tavsiyeleriyle gelişimlerine devam ediyor.

Berko İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Turgutreis Mahallesi, Barbaros Caddesi, Giyimkent E – 3 B 137 / 59 – 60, Esenler, İstanbul

Tel: 0212 438 37 32

E-posta: avrupa@berko.com.tr

Berko İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berko İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berko İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ