Berke Plastik İş Başvurusu

İnşaat sektörü, küçük su tesisatı, büyük alt yapı hizmetleri veya beyaz eşya sanayi…

Plastik sanayisi yukarıda saydığımız ve daha sayamadığımız birçok alana yardımcı olmaktadır. Bu bilinçle 1976 da Adapazarı’nda kurulmuş olan Berke Plastik,1988 de anonim olarak biraz daha büyüdü.

2009 un ikinci yarısından sonra, Türkiye’nin en çok bilinen firmaları arasında ve birçok alanda öncü olan firması Kalde’nin bünyesine büyük oranda katılarak çalışmalarına devam etti. Şu an yurt dışında 20yi geçkin ülkeye ihracat yapan firmamız, yurtiçinde ise 200 den fazla bayisiyle büyük bir kuruluş olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Seri üretim şeklinde çalışan firmamız, dilerseniz sipariş üzerine de üretim yapmaktadır. Öncelikli olarak zamana riayet konusunda taviz vermeyen yapımız dolayısıyla, günü gününe teslim konularına özellikle dikkat ediyoruz. 14.000 m2lik kapalı alan, 34.245m2lik açık alanda bulunan üretim tesislerimiz ile siz müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak yerine getirmek için çalışıyoruz.

Geçmişteki deneyimlerini ve bilgi birikimlerini, günümüz teknolojisiyle harmanlayarak üretim hizmetlerine devam eden firmamız, kendi alanlarında uzman 310 personeli ile üretimlerine devam ediyor. 2007 den beri ISO 9001 belgesine sahip olan firmamız, yurt içinde TSE ve yurt dışında da Almanya DWGV ve SKZ sertifikaları ile hizmetlerine devam etmektedir. Garantili ürün temini konusunda hizmet veren Berke Plastik, sigortalı ürün konusunda da girişimlerde bulunmakta ve 2.000.000 euro ya kadar hasar ödemesi yapabilmektedir.

Berke Plastik İletişim Bilgileri
Adres; ATATÜRK MAH.ERZİNCAN CD.BİNA NO:24 34758 ATAŞEHİR-İSTANBUL

Berke Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berke Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berke Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. özkan burak dedi ki:

    Serdivanda ikametgah ediyorum. Meslek lisesi mezunuyum, şirketinizde çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ