Berka Market İş Başvurusu

Zaman kavramı, yeniliği ve gelişimi de beraberinde getirmektedir. Zamanın değişmesiyle beklentiler, seçenekler de değişir. Buna bağlı olarak da hizmet sunan kuruluşlar da değişir. Bu değişime gıda sektörü de ayak uydurmuştur. Eskiden küçük bakkallarda ihtiyacımızı görürken şimdilerde ortalama bir market dahi beklentileri karşılamada yetersiz kalabilir.

Berka Market olarak, 1998 de toptancı olarak başladığımız bu sektörde, her türlü gelişimi ve yeniliği ve de beklentileri günü gününe takip ederek sizlerin de tercihiyle 20 den fazla şubemizle kocaman bir aile olduk.

Merkez lojistiğimizi Ferhatpaşa’da kurduk.2500 m2lik bir arsa üzerine kurduğumuz bu merkez ile 20 şubenin sevkiyat hizmetini direkt olarak buradan sağlamaktadır.
Temizlik ve sağlıklı ürün konularını her şeyin önünde tutan kuruluşumuz, beklentiler doğrultusunda servis hizmetleri konusunda da müşterilerin yüzünü güldürmeye çalışıyor. Öneri ve şikâyet bildirimi için, yazılı olan dolaylı yolu değil, telefonla doğrudan yolu seçen kuruluşumuz sizlerin önerilerinizi ve şikâyetlerinizi en kısa sürede çözümlemeye çalışıyor.

Ürün iadesi konusunda da hiçbir şekilde soru veya sebep aramayan firmamıza, ambalajlı ve faturalı şekilde ve zamansal olarak da 15 gün süre ile hiçbir gerekçe sunmadan iade işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Haftanın belirli günlerinde ve düzensel olarak belirlediğimiz bir şubemizde halk günü adı altında büyük indirimler yaparak, piyasa fiyatının altında ürün bulabilmeniz için sizlere fırsatlar sunuyoruz.

Berka Market olarak sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak, her zaman iş başvuruları alarak, yurttaşlarımıza iş imkânı sunmuş oluyoruz.

Berka Market İletişim Bilgileri
Adres; KAYIŞDAĞ MAHALLESİ USLU CADDESİ GÜL SOKAK NO:38 ATAŞEHİR – İSTANBUL

Berka Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berka Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berka Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ