Berk İlaç İş Başvurusu

Tıp sektörünün günden güne gelişmesiyle birlikte buna duruma paralel olarak ilaç sektörü de gelişme göstermektedir. Bu gelişmeler neticesinde birçok ilaç firması kendini yenilemek suretiyle sektörde var olmaya devam etmektedir. Berk İlaç olarak bizler 1993ten bu yana bu sektörün parçası olmaktan ve Octapharma adıyla kan ürünleri konusunda dünya markası olan bu firmanın ilaçlarını sizlere temin edebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Güven konusunu her şeyden önce tutan, saygı sınırları dışına çıkmama konusunda özellikle titiz davranan ve sorumluluklarını zamanında yerine getirmeye adet edinmiş olan firmamız, Türkiye İlaç sektörüne maksimum fayda sağlamayı hedeflemektedir.
Firmamız, insan sağlığı değerinin farkında olan, insanların en değerli hazinesine gelebilecek türlü zararlar konusunda ilaç temini sağlayan, Türkiye’nin 4 ayrı noktasında hizmet veren bir kuruluş olmanın yanında, 1997 yılında, Güney Kore firması olan LG life scienses ile ortaklık kurarak, Hepatit B aşısını Türkiye’ye getirerek, ülkemizde yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemiştir.

Tıp ve teknolojinin gelişmesine rağmen insanlarımızın dirençleri düştü. Tüketim çılgınlığı adı altında tüketilen değerler, sorumsuz ve öncelikli olarak kar amacı güden firmaların zararlı kimyasalları, insanlarımızın yaşam alanlarına sokan firmalar yüzünden sağlık sorunları her geçen gün artarak devam etmeye başladı. Bu vizyon ve misyon eksikliği olan art niyetli firmalara inatla Berk İlaç olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için, sizlerin beklentilerine anında cevap vermek için ve en önemlisi olarak da insan sağlığı her şeyden önce tutmamız gerektiğini bildiğimiz için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Berk İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Abc Yolu – Abc Plaza İstinye İstanbul

Tel : 0 (212) 277 33 03
Faks : 0 (212) 277 30 36
E-mail :info@berkilac.com

Berk İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berk İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berk İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ