Berk Eğitim Kurumları İş Başvurusu

Eğitim konusunun ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Tarihte eğitimsiz insanların devlet yönetiminde yer almaları sonucu üzücü olaylar yaşanmıştır. Bu olayların günümüzde de etkileri devam etmektedir. Yani eğitim kavramı kendimiz için olduğu kadar gelecek nesiller için vazgeçilmez bir değer olacaktır.

Bu bilgilerin farkında olarak kurulmuş olan Berk Eğitim Kurumları, öğrencilerimize daha iyi eğitim fırsatları sunmak için sürekli olarak kendini yeniliyor. Devletimiz tarafından değiştirilen müfredat, eğitim sistemi, sınav sistemi, sınav müfredatı… Vb. konularda, değişimlere günü gününe cevap veren eğitim kurumumuz, öğrencilerimize daha iyi gelecek fırsatı sunmak için, onların bu yarışta bir adım öne geçmesi için her türlü fırsatı sunuyor.

Öğrencilerimizin sınav dönemi yaşayabilecekleri kaygının, baskının farkında olan bir kurumuz. Çünkü: zamanında bu kaygıları, bu baskıları yaşamış olan öğretmenlerimize çalışıyoruz. Böyle bir stratejide hedefimiz, kişiyi anlamanın en iyi yolu, onun geçtiği yollardan geçmiş olmak mantığıyla hareket etmemizden kaynaklanmaktadır. Tatbikat sınavlar adı altında yaptığımız organizasyonlarda, gerçek sınav ortamını birebir olarak yaşatmayı hedefleyen kurumumuz, yarıyıl tatili döneminde, şehir dışında kamp programları düzenleyerek, en ufak bir rehavete bile taviz vermemektedir.

Disiplin ve çalışmanın başarıyı getireceğinin farkında olan firmamız, öğrencilerimize sürekli olarak bunu aşılamanın yanında, mezun günleri, moral yemekleri gibi organizasyonlar yaparak, öğrenci öğretmen arasındaki bağı güçlendirmeyi başarıyor. Sosyal olarak faaliyet gösteren Berk Eğitim Kurumları, dershaneler arasında ilklere imza atıyor. Kimsesiz çocuklar yararına düzenlediğimiz kermeslerle, onların zor durumuna bir nebze olsa katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Berk Eğitim Kurumları İletişim Bilgileri
Adres; Kore Şehitleri cad. Yzb.Kaya Aldoğan Sok. No:17 Zincirlikuyu / İstanbul

Berk Eğitim Kurumları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berk Eğitim Kurumları firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berk Eğitim Kurumları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ