Bericap İş Başvurusu

Sanayi sektörü hızla gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Bu duruma ayak uydurmayan firmalar maalesef sektördeki yerini kaybetmektedir. Bunun bilincinde olarak hizmet veren Bericap firması olarak bizler, sanayi sektörü ve günümüz değişim şartları ne olursa olsun kendi misyonu gereği, durağanlığa karşı olarak yeni hizmetler ve kolaylıklar sunmaktadır.

Plastik kapak sanayi alanında hizmet veren firmamız, sürekli araştırmalar içersinde bulunup, beklentileri karşılamayı ve müşterilerimize daha iyi imkânlar sunmak için çalışıyor.38mm kapak teknolojisini geliştiren firmamız, pet şişelerin özgün ağırlığının daha hafif olmasını amaçlamıştır. Bu hizmetimiz Türkiye’de ilk olmakla beraber Kuzey Amerika piyasasında da müşterilerin beğenisine sunulmuştur.38mm kapak teknolojisinin, hafif pet amacı dışında, sıcak doluma da imkân vermesi ile de emsallerinin çok üzerinde yer almaktadır. Çünkü sıcak dolum, yüzeyde bozulmalara sebep olduğu için böyle durumlarda çift kapak kullanılma zorunluluğu ortaya çıkmaktadır.Bu zorunluluk hem ekstradan maddi kayba hem de değerli olan vaktimizin kaybına sebep olmaktadır.38mm kapak teknolojisi sizlere büyük açılı boşaltım imkânı da sağlamaktadır.Ayrıca geliştirdiğimiz bu kapak için ekstra contaya da ihtiyaç duyulmamaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş olan 38mm kapak, conta sistemini de kendiliğinden içinde barındırmaktadır.Contasız tek parça kapak ile kapatılan doldurulmuş ürünlerde, ürün bütünlüğünü koruyan, bir iç ve bir dış conta görevi gören DubleSeal sistemi kullanılmaktadır.

Kapak takılması esnasında aşağıya doğru yapılan baskıya da ihtiyaç duymayan kapaklar üreten Bericap olarak sizlerin memnuniyeti için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bericap İletişim Bilgileri
Adres; Çelikoglu C. No:153 Gebze Kocaeli

Bericap Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bericap firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bericap insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ