Bergama Doğa Koleji İş Başvurusu

Eğitim sektöründe iz bırakmış olan Fatih Şimşek’in girişimleriyle 2002de kurulmuş olan Doğa Koleji, standartlarını sürekli yükselterek, eğitim konusunda getirdiği yeniliklerle ve dünya standartları üzerinde verdiği eğitim kalitesiyle adından söz ettiriyor.

2015 yılı itibariyle Türkiye’de 100 den fazla merkezde, eğitim kampüsleri oluşturan kuruluşumuz, sürekli büyüyen hedefleri ile daha fazla merkezde ve daha fazla kampüste, Türkiye’nin her yerinde ayrıcalıklı eğitim vermeyi hedefliyor. Bergama Doğa Koleji de bu görev ve vizyonlara paralel olarak kurulmuş Doğa Koleji kampüslerinden biridir.

Eğitim konusundaki önemi tartışmaya gerek yoktur. Günümüzde ne kadar eğitimli bireyler yetiştirirsek, gelecek nesillere o derece güzel miraslar bırakabiliriz. Bu düşüncenin farkında olan kurumumuz, her türlü eğitim faaliyetinde öncü olmayı hedefliyor. Teknolojinin her alanda gelişmesi ile her alandaki kuruluşların var olmak için teknolojiye ayak uydurabilmesi gerekiyor. Bizim kuruluşumuz ise teknolojiye ayak uydurmak veya var olmak için teknoloji gibi zorunluluklar hissetmiyor. Bizim amacımız: Dünya standartları üzerinde, eğitim teknolojileri kullanmak olduğu için, çoğu zaman teknolojik eğitimde emsallerimize örnek oluyoruz.

Akademik olarak, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veren kuruluşumuz, doğa eğitimi, sanat eğitimi ve spor eğitimi konularında da öğrencilerimizin ilgisini çekebilecek eğitim programları uyguluyor. Eğitimde kalıplaşmanın dışına çıkılması konusunda, kimsenin risk almak istemediği için dile getirmeye dahi çekindiği ortamlarda, eğitim sistemine farklılık getiren Bergama Doğa koleji farkımızı hissettirebilmek için çocuğunuzu ve sizi kampüsümüze davet ediyor.

Bergama Doğa Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Mah. Halk Cad. Kardelen Sok. No: 2 Incity C Blok Ataşehir – İstanbul

Tel: 0 216 547 90 00

Bergama Doğa Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bergama Doğa Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bergama Doğa Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. fadıme hazer dedi ki:

    sabah kahvaltıcısı ve ascı calıstıgım yerler la bella otel 4 yıl calıstım ve okul yurtlarda ascı yardıcılıgı yaptım kucukkayada oturuyorum sızınle zevkle gururla calısmak ıstıyorum saygılar 0554 9576123 not alkol ve sıgara kullanmıyorum

  2. Emine Dölek Köken dedi ki:

    1994 yılı Bergama Kız Meslek Lisesi mezunuyum, servislerinizde hosteslik yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim. SAYGILARLA.

BİR YORUM YAZ