Bergama Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İnsanlığın var olan en değerli hazinesi, “olmaya devlette cihanda, bir nefes sıhhat gibi…” sözünden de anlaşılacağı gibi hiç kuşkusuz “sağlıktır.” Bizler de, sizlerin en değerli hazinesi olan sağlığınızı kaybetmemeniz için, kaybettiyseniz de kısa sürede size geri verebilmek için Bergama Devlet Hastanesi olarak buradayız. 1995 yılında ilk olarak Belediye Hastanesi adı altında hizmet veren hastanemiz, 20 Mayıs 2008 den beri, şu anki modern binasında hizmet vermektedir. Hastanemizin bahçesinde otopark ve kantin mevcuttur.

Yakın geçmişte, ülkemizin kanayan yaralarının ilk sıralarında, maalesef hastaneler geliyordu. İnternetin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, Devletimizin de yatırımları ve itici gücüyle hastanelerimiz, çağa aya uydurabilecek seviyeye geldi. Bizler de bu yenilikleri yakından takip ederek, Bergama halkı için geliştirmeler yaparak, Hastanemizi ileri seviyelere taşımak için çabaladık.

Öncelikle çalışanlarımıza, konusunda uzman kişiler aracılığı ile eğitimler vererek duygudaşlık konusunda bilinçlendirdik. Personelimize, gelen hastalara, kendi yakınlarıymış gibi davranmaları gerektiğini vurguladık. İş yerinde başarılı olmak için, iyi bir ekip olmanın önemini kavrayarak, personellerin katılımıyla, kaynaşma geceleri düzenledik. Personelimiz ihtiyaçları doğrultusunda, sosyal amaçlı kurslar düzenleyerek, personel verimliliğini en yüksek seviyeye getirmeye çalıştık. Sürekli atılım halinde olan Hastanemizin, hedefleri de günümüz ihtiyaçlarına paralel olarak değişmekte ve gelişmektedir.

Personelimizin hizmet içi eğitimlerine ve kendilerini iyi hissetmelerine çok önem verdik. Çünkü: Personelimiz ne kadar eğitimli olursa hastalarımıza o kadar yardımcı olacaklarının, kendilerini ne kadar iyi hissederlerse işlerinde de o kadar başarılı olacaklarının bilincindeydik. Bergama Devlet Hastanesi olarak çalışmalarımız sürüyor. Önerilerinizi bekliyoruz.

Bergama Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; DR.FARUK İLKER BERGAMA DEVLET HASTANESİ İSLAMSARAY MAHALLESİ, ADNAN MENDERES BUL NO: 221 BERGAMA/İZMİR

Tel: 444 35 16

E-Posta: bergamadh.bilgi@saglik.gov.tr

Bergama Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Bergama Devlet Hastanesinde kariyer yapmak ve çalışmak için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Devlet hastanelerine alımlar genelde KPSS tarzı sınavlar ile yapılmaktadır. Bergama Devlet Hastanesi iletişim sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. İyi günler imam hatip lisesi mezunuyum hastanenizde temizlik işçisi olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Mildem Seva dedi ki:

  Hastanenizde çalışmak istiyorum lise mezunuyum ilgilenirseniz sevinirim

 3. derya dedi ki:

  slm ben hastanenizde temizlik görevlisi olarak iş arıyorum.

 4. derya dedi ki:

  slm ben hastanenizde temizlik görevlisi olarak iş arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

 5. gunay dedi ki:

  İş arıyorum. Yemek bölümünde okudum. Uygun bir iş olursa çağırın beni, gelirim.

 6. özde çakir dedi ki:

  Hastnenizde personel olarak iş başvurusunda bulunmak istiyorum kpss 2015 puanım 74 bilgilerinize

BİR YORUM YAZ