Bereket Yemek İş Başvurusu

Yemek sektörü, her geçen gün büyüyerek devam eden bir sektördür. Yemek sektörü içersinde yer alıp kalıcı olabilmek için hijyen ve lezzet konularında azami ciddiyet gerekir. Bu şartların farkında olan ve bu sektörün içinde 2004 ten beri yer alan Bereket Yemek olarak, sizlerin memnuniyeti için sürekli kendini geliştirmekteyiz.

Yemek sektöründeki müşterilerin talepleri sıralandığında şu unsurlar başı çekmektedir: Bunların başında temizlik, daha sonra sırasıyla lezzet, kaliteli ürün ve zamanında servis gelmektedir. Bu beklentilerin farkında olan firmamız, 1000e yakın personeli ile günde yaklaşık 40.000 kişiye yemek hizmeti sunmaktadır. Yemek konusundaki müşterilerimizin beklentilerini azami şekilde karşılamaya özen gösteren firmamız, durağanlığa karşı, dayanışma sistemi ile zorlukların üstesinden gelen, güvenilir ve saygın olmayı kar oranlarından önce tutan, müşteri memnuniyeti odaklı bir kuruluştur. 2004 yılında, İtina Gıda A.ş bünyesinde kurulmuş olan firmamız; düğün, nişan, mezuniyet, açılış, seminer… Vb. şekilde aklınıza gelebilecek her türlü toplu organizasyonlarda, dilediğiniz menüyü seçme özgürlüğüyle ya da dilerseniz seçeceğiniz yemeklerle menü oluşturmak suretiyle, ister taşıma şeklinde isterseniz de yerinde üretim seçenekleriyle sizlere hizmet vermektedir. Sizlere yemek hizmeti sağlarken, temizlik ve lezzet kadar, sağlıklı ve besleyici besinler kullanmayı kendimize görev biliyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerde, dilerseniz; çatal, bıçak, kaşık, tabak gibi her türlü servis malzemesinin temini de Bereket Yemek olarak bizler üstleniyoruz. Ağız tadıyla yemek için bizi arayın.

Bereket Yemek İletişim Bilgileri
Adres; Kocatepe Mahallesi Mega Center Kuru Gıdacılar Sitesi A Blok Kat 1 No: 380 / İstanbul

Bereket Yemek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bereket Yemek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bereket Yemek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ