Bereket Döner İş Başvurusu

1998 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 1350 m2 alana sahip Türkiye’nin ilk hazır döner üretim tesisini kurarak ‘’Türkiye’nin Dönercisi’’ sloganıyla yola çıkan Bereket Döner, İstanbul Hadımköy’de bulunan fabrikası, Niksar’da ki süt ve süt ürünleri üretim tesisi ile 65’i aşkın noktadaki restoranlar zinciri ile 300’den fazla personeli ile hizmet vermektedir.

Bereket Döner, Türkiye’nin ilk ve en büyük döner üreticisidir. Bereket Döner’in sektöre getirdiği standartlar bugün halen Türk Gıda kodeksinin temel taşlarını oluşturmaktadır. Aynı zamanda Dünya’ya açılma hedefi doğrultusunda 2012 yılında ilk ihracatını Ürdün’e yapmıştır.

Türkiye genelinde yaygınlığını arttırmak için kazandır-kazan prensibiyle ve yatırımcılarından isim hakkı, ciro primi ve reklam katılım pay talep etmiyoruz. 2013 yılında ‘’Steak House’’ konsepti ile Ayşe Hanım ızgara markasını tüketiciler ile buluşturan Bereket Döner ‘’Lezzet Bizim İşimiz’’ sloganıyla bu konseptin tanıtımını gerçekleştirmiş ve ülkenin pek çok noktasına bayilikler vererek ağını genişletmiştir. Verdiği hizmet ve kendi bünyesinde yaptığı üretim sayesinde, ISO 9001, ISO 10002, ISO 22000, OHSAS 18001, gibi dünyaca ünlü hizmet ve kalite yöntemi sertifikalarına sahip olan bereket döner, şubelerinde sadece döner değil aynı zamanda çeşitli tatlılarında bulunmasını sağlamıştır.

Avrupa Birliği’ne girme çabası içerisinde olan ülkemizde Bereket Döner, Avrupa Birliği Gıda Standartlarına uygun üretim ve hizmet vermekte olup, tüm ürünlerinin sağlık açısından kontrollerini yaptırdıktan sonra hizmete sunmaktadır.

Bereket Döner İletişim Bilgileri
Adres; Hadımköy Mahallesi Ürgüplü Caddesi No: 11 Arnavutköy / İSTANBUL

Telefon: +90 212 771 5555

Bereket Döner Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bereket Döner firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bereket Döner insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ