Berdan Civata İş Başvurusu

Cıvata, birbirine bağlanmak istenilen parçaların, delinerek ve bir somun yardımıyla sabitlenmesi işleminde kullanılan ve inşaat ve makine sanayinde yaygın olarak kullanılan, çok önemli bir yere sahip bir buluştur. Berdan Cıvata,bu önemin bilincinde olarak,1979 yılında Tarsus’ta kurulmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren firmalar için her türlü cıvata, somun, saplama gibi gereçler üreten firmamız, Türkiye’nin en eski cıvata üreticisi unvanını da elinde bulundurmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında bulunan kalite standartları doğrultusunda üretim yapan firmamız, bugün itibari ile 30 fazla ülkeye ihraç yapıp, ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmaktadır. Otomotiv sanayisi, elektronik sanayi, gemi ve inşaat sanayi, plastik ve alüminyum sanayi, mobilya sanayi, aksesuar sanayi… Vb. yerlerde, her türlü beklentiye cevap verecek şekilde üretim sağlayan firmamız, çevreye duyarlı olmayı ve sorumlulukları doğrultusunda hareket etmeyi de ihmal etmemektedir. Son teknoloji üretim hattımız, titiz üretim ve kalite anlayışımız, çinko kaplama somun üretim tesislerimiz ile tam bütünleşmiş bir cıvata fabrikası olarak yurt içinde ve yurt dışında iddialı bir konumda bulunuyoruz.

CE belgesi ve Tusca Mark belgesini ilk olarak almış cıvata üretim firması olmanın haklı gururuyla,33.000 m2lik üretim alanımızla, her biri alanında uzman 200 ü geçkin personelimizle, çok büyük ya da çok küçük olsa dahi her türlü bağlantı gereçleri ihtiyaçlarına cevap verebilen Berdan Cıvata; sizlerin verdiği destek ve moralle çalışmalarına devam etmektedir.

Berdan Civata İletişim Bilgileri
Adres; Tarsus-Mersin Organize Sanayi Bölgesi, 5. Cadde No: 6, Tarsus/Mersin

Berdan Civata Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berdan Civata firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berdan Civata insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ