Bera Otel İş Başvurusu

Ülkemiz konumu itibari ile 4 mevsim turizm hizmetlerine elverişlidir. Turizmin birçok dalı vardır. Ancak insanların akıllarına turizm denilince genel olarak deniz, kum ve güneş gelmektedir. İnsanların akıllarına ne gelirse gelsin, turizmin faaliyetini gerçekleştirmeyi planlayan insanların ortak kaygısı “konaklamadır. Daha sonra sırayla yeme, içme, sosyal aktiviteler… Vb. gelir.

İşte Bera Otel olarak bizler bütün bu kaygılarınızı tamamıyla ortadan kaldıracak turizm hizmetleri sunuyoruz. Turizm hizmetlerine 1999 yılında Konya’da başlayan firmamız, beklentilere yerinde ve zamanında ve de sürekli olarak cevap vermiştir. Bu azmin sonunda ve sizlerin de memnuniyetiyle Bera Mevlana, Bera Alanya, Bera Ankara isimleri altında Bera Oteller grubu kurmuştur. Toplamda 750 ye yakın odamız ve 1940 yatak kapasitemiz ile sizlere en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz.

Firmamızın öncelikli amacı: kar oranını ikinci plana atarak; bizlere bırakılmış olan turizm mirasını gelecek nesillere aktarmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, turizm sektöründeki gelişmeleri tecrübemizle harmanlayarak, misafirlerimize unutamayacakları turizm hizmeti sunmak olarak belirlemiş bulunuyoruz. Bu amaç doğrultusunda Bera Otel olarak, gece gündüz demeden ve sizlerin de fikirlerini alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her türlü ihtiyaç ve her türlü beklentiye anında cevap vermeyi kendine görev olarak belirlemiş firmamıza geldiğinizde, ilk olarak sizlere çeşitli oda seçeneklerimiz arasından en uygunu vermekle tatilinizi başlatıyoruz. Havuz, spa, açık büfe ve aklınıza gelebilecek her türlü aktiviteler ile sizlere rüya gibi bir tatil vaat ediyoruz.

Bera Otel İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mah. Kuyumcu Cad. Kulak Mevkii No:12 Konaklı Alanya ANTALYA

Tel: +90 242 510 05 00

E-posta: alanya@bera.com.tr

Bera Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bera Otel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bera Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. can dedi ki:

  10.15 1998 ANKARA DOGLUMYUM DAHA ÖNCE SİZİN ORDA EXTARAYA GELDİM GARSON OLRAK BAŞLAMAK İSTOYRUM

 2. Mehmet dedi ki:

  bENDE YK YK CAN KURTARAN BADİGART BARMEN GORSON KOMİ MEYDANCI KAT GÖRELİSİ KAPI GÖRELİSİ İŞ OLSUN GERİSİ ÖNEMLİ DEĞİL

 3. Mehmet dedi ki:

  aNTALYADA ALANYA’DA nE İŞ OLURSA ÇALIŞIRIM aDIM MEHMET YAŞIM 24 BOY 2.07 KİLO 116 GÖZ RENGİ ELA SAÇ RENGİ ELA TEN ESMER KALPLI Bİ BAY’YIM CİDDİYİM NE İŞ OLURSA ÇALIŞIRIM GARSON BATMEN KOMİ KAT GÖRELİSİ BAY BAYAN MASÖZ KESE SAUNA bELGEM YK AMA UZMANIM HERŞEYE RAHBEN CK MÜTİŞ BİR BAY’YIM COKTA GÜLER YÜZLÜ BİRİYİM NE İŞ OLURSA ÇALIŞIRIM ELİMDEN GELEN HERŞEYE HAZIRIM GENEKLİKLE OTELLERİ TERCİH EDİYORUM ….

 4. hatice altınpınar dedi ki:

  cok acil iş arıyorum kapalı olduğum için sizin otelinizde çalışmak istiyorum

 5. tuğba dedi ki:

  Ozel guvenlik sertifikam var calismak istiyorumm

 6. kadir çakamk dedi ki:

  27.08.1987 Ankara doğumluyum, garson olarak başlamak istiyorum. Acil işe ihtiyacım var. İş görüşmesi yaparsak yüze yüz daha iyi görüntü sağlarsınız.

BİR YORUM YAZ