Benzin Cafe İş Başvurusu

40 seneyi aşkın süredir hizmet sektöründe yer alan Benzin Cafe. Farklı ve mükemmel bir dekorasyona sahiptir. Adından da belli olacağı gibi benzin , araba konsepti üzerine kurulu olan cafenin dekorasyonu da araçlar dan yapılmıştır. Kendine çeken rahat ve konforlu olan cafe aynı zaman da elit bir kafe olması özelliği ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Dünya mutfağından bir menü sunan benzin cafe aynı zaman da sıcak, soğuk içecekler alkollü, alkolsüz içecekler farklı ve Türk kahveleri ile müşterilerinin memnuniyetini almaya devam etmektedir.
Hijyen kurallarından ödün vermeden hizmet veren cafe aynı zamanda personel seçimlerinde de oldukça titiz davranmakta ve müşteri memnuniyeti alacağı şekilde deneyimli, profesyonel bir ekip le yollarına devam etmekteler. Yaklaşık Türkiye çapında yüzlerce kişiye istihdam olanağı sağlaması ile de ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Müşterilerinin hijyenik ve konforlu bir ortam da ağırlamak için sürekli yenileme çalışmaları yapan aynı zaman da personel eğitimleri vererek kendilerini geliştirme ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek için devam etmekteler.

Birçok il ve ilçe de şubesi olan benzin cafe doğum günü partileri, dans geceleri, karaoke geceleri gibi etkinliklere imza atan cafe müşterilerinin eğlenmeleri için de aynı şekilde en iyi hizmet kalitesini vermeye devam etmektedir. Franchise sistemi ile bayilikleri vermeye devam eden kafeyi birçok yerde görmeye devam edip bu kaliteyi yaşayacağız.

Benzin Cafe İletişim Bilgileri
Adres; Albay Faik Sözdener Caddesi, İskele İşmerkezi No: 7/3 Kadıköy İstanbul

Benzin Cafe Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Benzin Cafe firmasında kariyer yapabilirsiniz. Benzin Cafe insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ