Bento İş Başvurusu

1976 yılında Astel  markalı “koli bandı” ve “maskeleme bantları” üretiyorlar. 2000 yılı sonunda 100 personel ile yola çıkan Bento Bant 2006 yılı sonunda 240 personele ulaşan ulaşmış ve halen büyümeye devam ediyor. Koli bantlarının yanında çocuk bezi ve yetişkin bezi üreticilerine yan bantlar ve ön bantlar; pencere profili, dış cephe panelleri, alüminyum ve çelik levha sektörlerine koruyucu bantlar; endüstriyel kullanıma uygun maskeleme bantları, çift taraflı bantlar ve selofant bantların yani bir çok türde bant üretimi yapıyorlar. BENTO A.Ş.’nin yapışkan bant üretimleri haricindeki tek üretim konusu genellikle fason (Private Label) üretim yaptığı ıslak mendil üretimidir. Bento A.Ş. yi geneline baktığımızda bant konusunda uzmanlaştıklarını söyleyebiliriz.

19.000 m² kapalı alana sahip modern tesislerinde üretim yapmakta olan BENTO A.Ş; müşterilerine kesintisiz ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla yatırımlarında yatay entegrasyonu seçmiştir. Yıllık 100 milyon $’dan fazla ciroya sahip, 30 ‘dan fazla ülkeye ihracatı bulunmaktadır. Kalite sisteminin işlerliği BVQI (Bureau Veritas) kalite belgelendirme kuruluşu tarafından onaylanmış, hijyen, çevre, sağlık ve iş güvenliği politikalarının uygulanmasına büyük önem veren, iştigal konularında önde gelen kurumlardan biri olmayı ilke edinmiş dinamik bir şirket olarak hizmet veriyor.

BENTO A.Ş’nin genişleme politikalarında bugüne değin en önemli yerlere sahip olan “KALİTE”, “SÜREKLİ YENİLİK” ve “MÜŞTERİ ODAKLI OLMA” kavramları öncü olmak yer alıyor. Şirket politikaları da bu yönde ve toplumsal sorumluluğu ön planda tutuyorlar. Ayrıca sürekli Arge çalışmaları yaparak ürünlerini geliştirmeye yönelik yenilikçi bir anlaşıya sahip bir şirket olarak Bento A.Ş’ yi tanımlayabiliriz.

Bento İletişim Bilgileri
Adres; Akçaburgaz Mah. 101. Sokak No: 9 Turk Esenyurt, İstanbul

Bento Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bento firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bento insan kaynakları ve kariyer sayfası.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. vedat dedi ki:

  Lazer operatörü olarak çalışıyorum ama Nitto bento da çalışmak istiyorum birkere denedim olmadı bir fırsat verseniz elimden geleni yaparım tek hayalim Nitto bento da çalışmak .

 2. zühtü dedi ki:

  bento bünyesinde çalışmak istiyorum askerlik görevimi yeni tamamladım ve 22 yaşındayım sürekli ve iş alanında yükselme imkanı sunarsanız sizin ile çalışmak istiyprum kısa sürede irtibata geçerseniz sevinirim e postam- zhtgnyl@gmail.com

 3. zühtü dedi ki:

  bento bünyesinde çalışmak istiyorum askerlik görevimi yeni tamamladım ve 22 yaşındayım sürekli ve iş alanında yükselme imkanı sunarsanız sizin ile çalışmak istiyprum kısa sürede irtibata geçerseniz sevinirim e postam- zhtgnyl@gmail.com

 4. Bayram kurt dedi ki:

  Src2 src4 pisiko teknik belgelerim var e sinifi ehliyet var soforluk isi ariyorum

  1. Bayram kurt dedi ki:

   0544 492 85 21

 5. Ramazan şahin dedi ki:

  Makel elektrik aş çalışıyorum Maş yetersiz iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ