Benteler İş Başvurusu

Her alanda olduğu gibi teknoloji otomotiv sektöründe hem dizayn hem de otomotiv teknolojileri alanında bizlere konfor ve daha fonksiyonel çözümler sunmaya devam ediyor.

Benteler Grup otomotiv sektöründe faaliyet gösteriyor ve yeri Gebze, Kocaeli’nde bulunuyor. Kocaeli TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde . Hubertus Benteler Yönetim Kurulu Başkanları. Çelik boru sistemlerinde ve dağıtım da da uzman profesyonelleri sektörde yer alıyorlar. 150 üretim tesisinde faaliyet gösteriyorlar. Güvenlik teknolojileri , şasi, motor, susturucu sistemleri, cam teknolojileri ile bir otomobilde bulunan hemen hemen her parça imal ediliyor. Otomotiv yedek parça üretiminin yanı sıra çelik boru dağıtım konularında da faaliyet gösteren bir firma olarak Benteler , Almanya`nın en büyük 100 endüstriyel şirketi arasında gösteriliyor. 2006 iş hacmi beş milyon 600 bin euro olan bir şirket olarak sektörün devleri arasında bulunuyor.

Alman endüstriyel üretim devi Benteler Grup, 1876`da kuruldu ve 4 kuşaktır sektörde göz doldurmaya devam ediyorlar. 5 kıtadan 34 ülkede 22 bin çalışanıyla sektörün büyük bir ihtiyaç alanını temin ediyorlar. Türkiye’ den yakın pazarlara açılmayı planlıyorlar.

Egzos sistemleri, mekanik mühendislik alanlarında da hizmet veriyorlar. Otomotiv yedek parça ve çözüm dediğinizde Benteler Grup ilk bakmanız gereken profesyonel şirketler arasında yer alıyor.

Toplam 5 kıtada 150 istihsal tesisiyle etkinlik gösteren şirketin , 5 milyon euroluk yatırımla ve 150 kişilik çalışan sayısı ile bu işe başladıklarını belirtelim.

Benteler İletişim Bilgileri
Adres; Taysad Organize Sanayi Bölgesi 4.cadde 46.parsel Çayırova Gebze Kocaeli

Benteler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Benteler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Benteler insan kaynakları ve kariyer sayfası.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ