Benoplast İş Başvurusu

Benoplast, plastik kasa, plastik, Plastik Kasalar, Genel Amaçlı Kasalar, Plastik Paletler, Sanayi Kasaları, Kasa Baskı, Deniz ürünü kasaları, süt ürünü kasaları üretimi yapıyorlar. Üstün kalite ürünler üretilmek için yeniliklere ve çeşitliliğe önem veriyorlar.

Benoplast, 28.02.2005 yılında kurulmuştur. Uluslararası işler yapmayı sürdürmeyi düşünen firma konularında oldukça iddialılar ve bu amaçlarını gerçekleştirmek üzere çok çalışıyorlar.
Ulusal ve uluslararası pazarda, geniş ürün yelpazesi, dinamik ve yüksek performans sergileyen yapısıyla Benoplast, “ürüne özel tasarım” anlayışı ile üretim yapıyor.

Aynı zamanda ürünlerini sürekli geliştirmek ve üstün kalitede ürünler üretmek için Avrasya Ambalaj Fuarı, Arabplast 2013 fuarı ve Propak Afrika / Ambalajlama, Gıda İşleme ve Etiketleme gibi fuarlara da katılıyorlar. Ayrıca Türk Standartları Enstitüsü, Altın Ambalaj Yarışması Başarı Ödülü almışlardır. Sektöründe ilklere imza atan BenoPlast 19. ve 20. “ALTIN AMBALAJ” yarışmasında başarı ödülüne layık görüldü.

Gıda, tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde gereksinim duyulan, “taşıma ve depolamaya” yönelik ürün sistemleri ve çözümleri sunuyorlar. Türkiye ve dünyada, kurumsal ve kurumsallaşma sürecindeki birçok markaya çözüm ortağı olarak da işler yapıyorlar.

Benoplast, çevreye karşı duyarlılığından üretimlerin yaparken ödün vermiyor. Beno Plastik geri dönüşüm tesisini devreye aldı.

Kılıç Köyü Ova Mevkii No: 153 Çiftlikköy/ YALOVA adresinde hizmete açılan tesis, 5.000 m2 kapalı, 25.000 m2 açık alanı ile günlük 30 ton kırma, yıkama ve 15 ton granül üretim kapasitesi ile faaliyetine başladı.

Tesisin öncelikli hedefi Beno Plastik bünyesinde kullanılmakta olan geri dönüşüm hammaddeyi istenen kalite ve miktarda temin etmek ve ileride diğer firmalara da bu konuda hizmet vermeyi amaçlıyorlar.

Benoplast İletişim Bilgileri
Adres; Soğanlık Yeni Mah. Pegagaz Sk. No:4 Aura Residence A Blok D. 1-2-3-4 34880 Kartal – İSTANBUL

Benoplast Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Benoplast firmasında kariyer yapabilirsiniz. Benoplast insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ