Benek Koleji İş Başvurusu

Her gün ilerleyen ve gelişen teknoloji ve yapılan araştırmalar sonucunda bilgi darcığımıza yeni bilgiler ekliyoruz. Bilgileri öğrendiğimiz kaynağın hem anlaşılır hem de kolay okunabilir olması bile bizler için doğru bilgiyi, en iyi yoldan kalıcı bilgiler haline getirmek açısından önemli bir yer tutuyor. Her alanda eğitim şart ve uzmanlaşma istediğini düşünürsek hangi eğitim kurumunda, eğitimin kimler tarafından ve nasıl verildiği konusunda da çocuklarımız için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin eğitim almalarını sağlarken, kurum seçiminde eğitimin içeriği, nasıl bir yöntemle öğretildiği de gençlerimiz ve çocuklarımızın eğitiminde özen gösterdiğimiz konuları oluşturuyor.

Benek Koleji, 2008-2009 eğitim-öğretim yılında Çorlu’ da okul öncesi ve ilköğretim bölümü olarak hizmete açılmıştır. Yaşayarak öğrenme anlayışını benimseyen Benek Koleji, Atatürk İlke ve devrimlerinden ödün vermeden eğitim verme anlayışını benimsemiştir.

Benek Koleji ile öğrenciler sağlam temeller üzerine eğitim hayatlarını kurabilmektedirler. Benek Koleji Gelişimci Eğitim Modeli (GES) i metodlaştırarak öğrencilerin gerçekçi yorumlar edinmesini sağlıyor, Çoklu Zeka Teoreminin sağladığım bakış açısı ile de tek tip öğrenmeye karşı çıkarak öğrenci merkezli bir eğitim veriyor.

Günümüzde eğitim şart anlayışıyla hem her konuda profesyonel uzmanlar yetiştirmek hem de öğrencilerin öğrenimlerini mutlu ve huzurlu tamamlayacabilecekleri bir kurum olarak Benek Koleji sizlere hizmet veriyor.

Benek Koleji SBS Sınavları ve OKS Programları, sanat, spor ve eğitim başarıları ile Trakya da eğitim faaliyetlerine büyük bir katkıda bulunmaktadır.

Benek Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Kazımiye Mah., Yakut Sok. No:38, Çorlu/Tekirdağ

Benek Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Benek Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Benek Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ