Beltur İş Başvurusu

Beltur A.Ş. daha çok köşkleri ile biliniyor. Büyük İstanbul Eğitim Turizm ve Sağlık Yatırımları İşletme ve Tic. A.Ş adıyla 01.01.1997 tarihinden itibaren faaliyete başlamıştır.

BELTUR, Feshane Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezinin de dahil olmasıyla, altı farklı tesiste müşterilerine Restorant ve kafetarya hizmeti sunan sosyal tesislerden oluşmaktadır. Ayrıca Beltur, Şehir hatları Vapurları büfeleri, Sahil Kafeteryalar, Üniversite ve Hastanelerde Kafeteryalar işletmektedir. Türkiye’de ilk olarak İSO 9002 belgeli Restoran t işletmesi olmayı da başarmıştır.
Köşlerde düğün gibi organizasyonlar çoğunlukla yapılmaktadır. Ayrıca kutlamalar için de Köşkler, tarihi yapısı ve uygun fiyatları ile iyi bir alternatif oluşturuyor. Köşkler koruların içerisinde bulunuyor. Bu anlamıyla da köşler iyi birer seçenek oluşturuyorlar ve kaliteli hizmet veriyorlar. Köşler’i sıralamak gerekirse: Hidiv Kasrı, Malta Köşkü, Sarı Köşk, Beyaz Köşk, Pembe Köşk, Çadır Köşk, Küçük Çamlıca Köşkü, Su Köşkü’ nden oluşuyor.

Paşalimanı Kafe, Feshane, Kırkahvesi , Bosphorus Garden, Miniatürk ise Beltur A.Ş. ye ait diğer sosyal tesisler. 1999 yılında mevcut işletmelerine, Osmanlı mimarisinin günümüz estetiğiyle inşa edilen Çamlıca Köşkleri de ilave edilerek kafeterya hizmeti sunmaya başlamıştır. 2001 yılı Nisan ayından itibaren Restorant hizmeti de veren Çamlıca Köşkleri üç köşkten oluşmaktadır. Bu köşkler Topkapı, Sofa ve Cihannüma Köşkleridir. Ayrıca 1999 yılı sonunda Üsküdar Paşalimanında Boğaz kıyısında Paşa Limanı Kafeterya hizmete girmiştir.

Beltur İletişim Bilgileri
Adres; Çubuklu Hidiv Yolu No:32 – Beykoz / İSTANBUL

Beltur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beltur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beltur insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Samet aktaş dedi ki:

  ibb de temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum %40 özürlü çalışabilir rapor ararsanız sevinirim yaş 25 cep:5305659846 adres:tahtakale mah. Göksun sok. No:27/2 avcılar/istanbul

 2. murat laçin dedi ki:

  ascıyım 33 yasındayım acıl ıs arıyrum

 3. murat laçin dedi ki:

  ascıyım acıl ıs arıyrum

 4. Mutfak aşçı Büyükşehir Belediyesi bünyesinde de çalışmak istiyorum dedi ki:

  10 yıl mutlaka çalışıyorum saygılı isimde başarı öz güven durus yetenekli hijyen omem Gözteren

BİR YORUM YAZ