Beltaş İş Başvurusu

Beltaş İş Başvurusu

Beltaş İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Beltaş Beşiktaş Belediyesi İşletmecilik San. Ve Tic. A.Ş, Beşiktaş Belediyesi ile ortak ve uyumlu bir hizmet vermektedir. Kurum sanatsal ve ticari alanda en üst noktalarda başarı elde etmeyi amaçlamaktadır. Kalitesine ve tüm faaliyetlerine gerekli özeni göstererek çalışma stratejileri uygulamaktadır. Kurum Uluslararası Kalite Yönetim Standardı’ni kendisine örnek almıştır ve belgelendirmiştir. Kurumunda genç, dinamik ve çağdaş bir kadro oluşturmuş olan kurum çalışanlarının gönüllü katılımı ile pek çok da proje gerçekleştirmektedir.

Kurum genel faaliyet alanlarındaki yenilikleri yakından takip etmektedir ve müşterilerine bu bilgileri aktarmaktadır. Yürürlükte olan mevzuatları takip ederek doğru çalışan kurum mükemmele ancak çok çalışarak ulaşılabileceğini bilmektedir ve bunun için bilgi, beceri ve teknoloji altyapısı olan kaynaklarını en etkili şekilde kullanmak için çabalamaktadır.

Beltaş, çevreye saygılıdır ve bu duruma göre bir çalışma altyapısı oluşturmaktadır. Ticari ve sanatsal olarak en üst seviyede başarıyı yakamaya çalışıp ülkenin başarılı kuruluşları arasında yer alacaklarına inanmaktadır. Kuruluşun birçok hizmeti vardır. Kafe işletmeleri, otopark işletmeciliği, catering hizmetleri, sanat yayınları, sanat galerileri, çilekli suni çim saha işletmeciliği, kiraya verilen mülkler ve alanlar kurumun hizmetlerindendir. Mesela Beşiktaş’ta temiz, huzurlu, sağlıklı ürünler veren birçok kafe kuruldu. Bunların arasında Kültür Kafe, Sanatçılar Kafe, Ortaköy Kafe, Sporcular Kafe, Levent Kafe, Akatlar Kültür Merkezi’ndeki Akatlar Kafe yer almaktadır.

Beltaş İletişim Bilgileri
Adres; Levent Mah. Fulyalı Sokak No: 35 Beşiktaş İstanbul

Beltaş İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beltaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beltaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ziya dedi ki:

    Sınırlı Kaptan ehliyetine sahibim,Sizinle çalışmak istiyorum

  2. DENİZ dedi ki:

    Gemi cüzdanı polis vize pasaport herşey hazır, sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ