Beltan İş Başvurusu

Beltan A.ş 1975 yılında üretime başlamıştır. Yağ keçeleri ve kauçuk metal parçalar üretimi yapmaktadır. Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmaya başlamıştır. Daha sonra 1983’ te ise Coşkunöz Holding’e katıldı. 1997’de Freudenberg ve Phoenix şirkete %25 oranında ortak olarak şirketi daha da büyülttüler. Kısa zamanda şirket Avrupa’nın önde gelen ana sanayileri içinde yer aldı. 2000 yılında Phonix ve Freudenberg firmaları Vibracoustic firmasını oluşturdu ve 2003 yılında da Vibracoustic GmbH ile ortaklık kurdu. Böylece Beltan Aş adını alan firma, Otomotiv Sanayi için Titreşim Önleyici ve Dinamik Sönümleyici üretimine başladı.

Firma sürekli gelişip büyümeye odaklandı. Bu amaçları doğrultusunda bu zamandan itibaren satışlarının yaklaşık %80’ini Amerika ve Avrupa’daki araç üreticileri müşterilerine ihraç etmeye başladı. 2007 yılında ise üretim teknolojisini daha da güçlendirdi. Bu yılda Ar-Ge bölümünü açtı ve Türkiye Bilimsel Araştırmalar Kurumu ile birlikte çalışmaya başladı. Beltan Aş yeni nesil araçlarda teknolojiyi daha da ilerleterek müşterilerine daha konforlu ve daha güvenli bir sürüş tekniği sağlamayı amaçladı. Bu amaçlar doğrultusunda müşterilerine tasarımlarında ileri mühendislik uygulamaları ve ar ge desteği aldı. Böylece müşterilerine yüksek konfor sağlamak için çözümler üretmeye başladı. Şirketin 250 çalışanı bulunmaktadır ve Ford, Opel, FIAT, PSA, Honda, IVECO, BMW, Volvo ve Scania gibi ticari araçlara doğrudan ya da dolaylı olarak hizmet sunmaktadır.

Beltan İletişim Bilgileri
Adres; BTSO Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad. No: 10 BURSA

Beltan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beltan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beltan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Çetin osmankocaoğlu dedi ki:

    ben işitme enğelli iki kulağıma işitme cihası gerekiyor.benim ailem yok vemaaşım yok.ben çalışamıyorum iki ayaklarım dan rahaatsızım ve kalp tansiyon şeker hastasıyım.ekmek almaya param yok 3 gündür aç geziyorum.hesap no.0223.476251905003.t.c.ziraatbankası.samsun. bafra şübesi.benim telefonum yok

BİR YORUM YAZ