Belpa İş Başvurusu

Belpa Şirketi Ankara’ da kurulmuş olan sağlık, inşaat, gıda, enerji ve temizlik konularında faaliyet gösteren bir şirkettir. Ankara Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde bir belediye iktisadi teşebbüsü olarak 20 Şubat 1989 tarihde kurulmuştur. Bilimsel çalışmalarla, uzman çalışanları ile hizmet vermektedir.

Belpa A.Ş. Düğünler, Sünnetler ve Organizasyonlar yapmaktadırlar. Focus Sertifikasyonları ile bir çok sertifikaya ve ISO 14001 ve ISO 9001 kalite standartlarına sahip firmalar arasında yer almaktadır.ISO 9001 kalite sertifikaları başlı başlına firmaların yetkili kurumlarca denetlenip, kalite standartlarına uygun olup olmadıklarına göre hem daha çok iş yapmalarını sağlayan hem de güvenilirlik sağlayan kalite standartıdır. Merkez Bankası İdare Merkezinin muhtelif yerlerdeki açık alanların temizliği, ilaçlanması ile binalar içindeki eşyaların taşınması ve toplanması için açılan ihaleyi de kazanarak diğer firmaların arasında farklı ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet vermekte olduklarını bir kere daha göstermişlerdir. İş yaptıkları başka bir ihale ise Engellilere Yönelik Temizlik, Sağlık, Bakım, Onarım Servis ve Psiko Sosyal Destek Hizmetidir.

BELPA A.Ş., bir çok faaliyetiyle birlikte eleman alımlarına devam etmekte ve her geçen gün daha da büyümektedir. Diğer firmaların arasından profesyonel ve uzmanlık gerektiren bir çok alanda hepsini yapabilen bir firma olarak sağlık, inşaat, gıda, enerji ve temizlik konularında yer almaktadır. Firma anlaşmaları için bütünlük ve kolaylık oluşturması açısından bütün şirket ihtiyaçlarınız için Belpa A.Ş. ile iş birliği yapabilirsiniz.

Belpa İletişim Bilgileri
Adres; Kazım Karabekir Cad. Uğurlu İş Merkezi No:97 D:17, Altındağ/Ankara

Belpa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belpa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belpa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Yeter dedi ki:

  Merhabalar işe çok ihtiyacım var2 kızımla kirada oturuyorum işsizim bahçelievler de oturuyorum yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Belpa iş ilanlarına başvuru yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

 2. Serkan dedi ki:

  Merhaba 1989 Ankara Altındağ Doğumluyum Ankara’da yaşıyorum iş arıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba sitemiz aracılığıyla Belpa iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz

 3. Hasan YILDIRIM dedi ki:

  Merhabalar 1984 Kırsehir dogumluyum. Keçiören Ankara da ikamet etmekteyim, çeşitli pozisyonlarda iş konusunda yardımcı olursanız ALLAH RAZI OLSUN.
  Teşekkürler…

BİR YORUM YAZ