Belnet İş Başvurusu

Belnet ‘‘İnternet ve Bilgi Erişim Merkezleri‘‘ 30 Mayıs 2007 tarihinde kurulmuştur. Her yaştan İstanbullunun sosyal gelişimini sağlamak, son teknolojiye sahip bilgisayarları ve altyapısı ile her türlü bilgi kirliliğini ve zararlı içerikli sitelere erişimi engelleyerek, modern, ferah, konforlu ve sigara içilmeyen ortamlarda bilişimin tüm imkanlarını sunmak için kurulmuştur bir firmadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermektedir.

Şubelerine ise Anadolu ve Avrupa Yakasında hemen hemen her yerde bulabilirsiniz.
Belnet ‘‘İnternet ve Bilgi Erişim Merkezleri‘‘, haftanın 7 günü 09:00 ila 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Üyelik sistemi ile çalışan Belnet, onlineolarak çok kısa sürede üye olunabilmekte ve kullanıma hemen başlanabilmektedir. Teknoloji alanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü destek vermektedirler. Üye olan kullanıcımız TC Kimlik Numarası ve kendi oluşturduğu şifre ile istediği Belnet şubesinden giriş yapabilmektedir.

Belnet ‘‘İnternet ve Bilgi Erişim Merkezleri‘‘ her üye günlük bir saat ücretsiz internet kullanımından faydalanırken aynı zamanda günlük 5 sayfa yazıcı çıktısını da ücretsiz kullanabilmektedir.
Belnet Şubeleri hem konuklarını rahat ettirecek hem de bilgisayar ve internet hakkında yardımcı olacak eğitim almış, tecrübeli ve güler yüzlü 157 personeliyle fark yaratarak, özel bir yer olması amaçlanmıştır. 1345 bilgisayar ile 170 bini aşkın üyeye hizmet vermektedir.

Belnet İletişim Bilgileri
Adres; İBB Lojistik Destek Merkezi Akşemsettin Mah.Akşemsettin Bulvarı No : 138 Ağaç A.Ş. Karşısı Eyüp / İSTANBUL

Belnet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belnet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belnet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Papatya dedi ki:

    Ne biçim site

BİR YORUM YAZ