Belmek İş Başvurusu

Toplumda kültür, sanat ve estetik bilincini yaygınlaştırmak, kültürel zenginliklerimizin korunup geliştirilmesine katkıda bulunmak, kadınlarımızı yeni bilgi ve becerilerle donatarak meslek sahibi yapmak, aile ekonomilerini güçlendirmek, kadınlarımıza birlikte yaşama ve planlı çalışma alışkanlığını kazandırmak, toplumda dostluk, dayanışma ve güven duygusunu pekiştirmek, boş zamanların verimli bir şekilde kullanımını sağlamak amacıyla 1994 yılında “Her ev bir atölye olacak” sloganıyla açılmıştır. Eğitimimiz geleceğimizdir ve her alanda çok önemli bir konudur.

Büyükşehir Belediyesi Beceri ve Meslek Edindirme Kursları 2 aylık yaz dönemi eğitimleriyle devam ediyor. Kurslarda 16 farklı branşta eğitim veriliyor. Kurslarda, yoğun istek gelen, “çini, mefruşat, mozaik, resim, kırk yama, ahşap boyama, giyim, tel kırma, çini, el nakışı, iğne oyası, el örgüsü, gümüş işleme, seramik, yemek ve ebru” branşlarında eğitim almak isteyen başkentli kadınlara yaz dönemi kursları yapılıyor. Çankaya, Mamak, Çayyolu, Sincan, Keçiören ve Yenimahalle bölgelerinde bulunan merkezlere yaz dönemi için kayıt yaptırabilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi Beceri ve Meslek Edindirme Kursları (Belmek), yaz aylarında başkentli kadınlar için kapılarını açıyor. Bir yıllık eğitimi tamamlayarak yaz tatiline giren Belmek’lerde bu kez, uzun dönem kurslara katılma imkânı bulamayan başkentli kadınlar için yaz dönemi kursları hizmet vermeye başladılar.

Bir yıl boyunca 6 ana bölgede bulunan 158 kurs merkezinde 31 farklı branşta verilen kurslarla başkentli kadınları üretimin bir parçası haline getiren Belmek, yaz döneminde de kurslarda öğretmeye, paylaşmaya, yetenekleri keşfetmeye devam ediyor.

Belmek İletişim Bilgileri
Adres; Hipodrom Cad. No:5 Yenimahalle / ANKARA

Belmek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belmek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belmek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ