Bellona İş Başvurusu

1997 yılında üretime başlamıştır. Kayseri Organize Sanayi de 191.000 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Bellona ürünleri, 5 ana tesiste üretilmektedir. 3.778 işçi ve 257 personel, Bellona mobilya ürünlerini üretmek üzere görev almaktadır. Bellona yataktan, bazaya, bazadan koltuk takımlarına ve masa, sandalyelere kadar bir çok ürünün üretimini yapmaktadır. Bellona, Oturma Grupları, Panel Mobilya, Ev Tekstili, Aksesuar ve Yatak ve Baza, Halı, Bahçe Mobilyası Alanlarında uzmanlaşmışlardır. Bellona ayrıca ürettiği mobilya ürünlerinin sağlamlığı ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerine güven vermektedir.

Mobilya ürünlerinden bahsetmişken, bu tür ürünleri alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine kısaca bakmak gerekirse; mobilyanın sizin için fonksiyonel ve mümkün olduğunca işinizi tek bir mobilya ile görebilmenizi sağlayacak ürünler seçmenizde fayda var. Bellona ayrıca uzman danışmanlarıyla sizleri yönlendiriyor ve nasıl bir mobilya almanız, çocuğunuz varsa nelere dikkat ederek mobilya almanız gerektiği konusunda da her yönüyle bütünlüklü bir hizmet veriyorlar.

Dünya standartlarında üretim yapmak ve kaliteli, estetik mobilyalarıyla sizleri her yönüyle düşünüyorlar. TSE Ürün kalitesinde üretim yaptıkları için herhangi bir sorun genelde yaşamıyorsunuz. Ayrıca TS-EN-ISO 9001 ve ISO 2000 Sertifikalarına da sahipler. Servis ve garanti şartlarınızı böylece sağlama almış oluyorsunuz.

Kısaca özetlemek gerekirse Bellona yılların tecrübesiyle üretim yapan ve mobilyalarının tasarımları ile de modernliği de ile de göze çarpan mobilya firmaları arasında yer alıyor.

Bellona İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi, 7. Cadde, No: 5, Melikgazi, Kayseri

Bellona Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bellona firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bellona insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Depo montaj kurulum 8 yıldır terjübem var

  2. Gamze varol dedi ki:

    2015 tarih Öğretmenliği Erciyes Üniversitesi mezunuyum.

BİR YORUM YAZ