Belko Air İş Başvurusu

28 Ocak 2015 tarihinde açılmıştır. Belko Air 9 otobüs ile taşımacılık sektörüne giriş yapmış ve halen muntazaman çalışan otobüsleri ile Kızılayda faaliyetlerine devam etmektedir. Çalışan otobüslerinin üzerinde “belko air” ve airportshuttle yazılarını görüp rahatça otobüsünüzü tanıyabilirsiniz. Belkoair havaalanı servisi ele otobüs ulaşımı sağlamaktadır. Şehir içi kullanılan belediye otobüsündense daha yeni olan otobüslerle seyahat etme imkanı tanıyorlar. 110 personel ve sıfır araçlarla hizmet verdiklerini belirten firma yetkilileri, “Günlük ortalama 7 bin kişiye hizmet veriyoruz. Standartlarımızı yüksek seviyeye çıkardık” diyorlar.

Esenboğa Havalimanı ile şehir içi ulaşımı sağlamak için 20 milyon liralık bir yatırım yapmışlar. Kalite standartlarını kendileri ile birlikte baya bir yukarıya çıkarmışlardır. Otobüs ulaşımı, bununla birlikte engelli ve refakatçisi ile,basın mensupları,şehit yakını, polis, zabıta, araçlarını ücretsiz olarak kullanabiliyor. Ankara Esenboğa Havalimanı Yolcu Taşımacılığı ”Her Şeye Rağmen Ben İşimi Seviyorum Diyenler” şeklinde çalışanlarının bir yorumu da mevcut. Anlaşılan yaptıkları işi severek yapıyorlar ve başarının sırrı burada saklı olsa gerek.

Belko Air ile içiniz rahat bir şekilde seyahat edilir ayrıca çalışan uzman personelinden nereden nereye hizmet verdiklerini iletişim bilgilerinden öğrenebilir ve dedikleri zamanda orada olduklarını görüp tekrar ne kadar doğru bir karar verdiğinizi görebilirsiniz.

Bu konuda daha önce çalışan tek bir firma vardı ve tekel konumundaydı şimdi ise rekabetin oluşmuş olması da Ankaralılar için çok büyük bir avantaj.

Belko Air Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belko Air firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belko Air insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Salim dedi ki:

  Mrb ben salim e sınıfı src 2 piskoteknik ve 5 yıllık tecrübem var yaş 30 iş için yardımlarınızı Arz ederim

 2. Orhan baskal dedi ki:

  Uzun yol soforlugu yaprim suan calismuyorum butun belgelerim vardir bilginize arz ederim

 3. Özgür yağmur dedi ki:

  20 yillik uzun yol şöförüyüm bilginize arzederim

 4. osman ulusoy dedi ki:

  Ben havas otobüs isletmesinde şofördüm. Bilginize arz ederim.

 5. osman ulusoy dedi ki:

  Ben havaş otobüs işletmesinde görev yaptım dijital ehliyet src piskoteknik var hepsi var ehliyetimi 2001 yılında aldım kamyon otobüs uzun yol tecrübemde var bilgilerinize efendim şuan kayserde kalıyorum.

 6. ümit daLgic dedi ki:

  kamyon ve otobus soforlugu yaptım

 7. murat arpacı dedi ki:

  Ankara şehir içinde c plaka otobüs şoförlügü yaptım ve uzun yol söförlüğü de yaptım. Bilgilerinize arz ederim.

BİR YORUM YAZ