Belka Kauçuk İş Başvurusu

1975 yılında yağ keçeleri ve teknik kauçuk parçalar üretimi ile iş yaşantılarına başlamış olan bir şirkettir. 1983 yılında Çoşkunöz Holding bünyesine katılmıştır. 2004 yılında BELKA Kauçuk Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurularak Beltan üretiminde bulunan sızdırmazlık elemanları ve teknik kauçuk parçalar ürün grupları üretimi Belka bünyesine aktarılmıştır.

Otomotiv sektörü başta olmak üzere Raylı Sistemler, Tarım ve İş Makinaları ve Beyaz Eşya sektörlerinde faaliyet gösteren BELKA “Yalın Üretim ve Yönetim Sistemini” başarıyla uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Belka Kauçuk üretiminin %50 sini doğrudan ihraç ediyor. 2.500 m² alan üzerinde faliyetlerini sürdüren BELKA, enjeksiyon, kompresyon ve transfer kalıplama tekniklerini kullanarak, sızdırmazlık elemanları, fren sistem parçaları, kauçuk hortum, titreşim sönümleyiciler, metal-kauçuk, plastik-kauçuk esaslı teknik kauçuk parçalar üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Üretimimizde NR, EPDM, Silikon (VMQ), CR, SBR, NBR, ACM, FKM, HNBR, AEM gibi sentetik ve tabi kauçuktan oluşan ham madde karışımları kullanılmaktadır.
Belka Kauçuk ihraç ve üretimlerinde seri olarak hareket edebilen, uzman oldukları alanda araştırma ve geliştirme faaliyetleri yaparak, yeni iş faaliyetlerini daha rahat yapabilmektedir.
Sosyal Sorumluluk Projeleri ise; Coşkunöz Eğitim Vakfı 1988 yılında Bursa da kurulan bir eğitim vakıfları bulunuyor. 800 öğrenci kapasiteli Coşkunöz Anadolu Teknik Lisesi, 1997 yılında Bursa’da M. Kemal Coşkunöz tarafından kurularak Milli Eğitim Bakanlığı’na devredildi. Okul atölyeleri , laboratuvarları ve ihtiyaçları Coşkunöz Eğitim Vakfı tarafından desteklenmektedir.

Belka Kauçuk İletişim Bilgileri
Adres; Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Şeftali Cadde No: 15 16140 Bursa

Belka Kauçuk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belka Kauçuk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belka Kauçuk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mahmut avcı dedi ki:

    istanbul s.gazide ikamet ediyom

  2. Mustafa bolat dedi ki:

    Eskavator operatörüyüm, ehliyetim belgelerim vardır. Belediye’de çalışmak istiyorum. Ulaşırsanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ