Belino Kozmetik İş Başvurusu

Kozmetik firmalarının her geçen gün arttığını ve kimyasal maddeler içerdiği için özellikle profesyonel firmalardan alınması gerektiğini hatırlatalım ve sizlere Belino Kozmetik ile bilgi vermeye başlayalım.

1990 yılında Anadolu Kozmetik Adı altında Üsküdar Bağlarbaşı’ nda kozmetik sektörüne adım atmışlardır. 2011 yılında tecrübe ve deneyimini geliştirerek Çerkezköy Veliköy Sanayi Bölgesi’ nde 5.000 m2 kapalı 5.000 m2 açık alan üzerine Belino Kozmetik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi’ ni kurarak faaliyete başlamıştır.

Ar-Ge departmanında bilgi ve deneyim sahibi kimyagerlerinden oluşan kadrosuyla, modern ve yüksek teknolojiye sahip makine parkuru ile günlük minimum 100.000 adet maksimum 150.000 adet aerosol üretim kapasitesine sahip olan firmamız, ISO ve TSE belgeleriyle üstün kalite anlayışını ön planda tutarak yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere tüm dünyanın hizmetindedir.

Kozmetik Dünyası’nın hızlı değişimi ve dünya nüfusunun artıyor olması kozmetik ürünlerinin artan miktarlarda ve çeşitlilikle üretilmesine neden olmakta ve insan yaşantısında önemini arttırmaktadır. Her geçen gün bilgi ve tecrübesini geliştiren firma, müşterilerine en kısa zamanda cevap vermeye çalışıyor.

Türkiye de profesyonel ekipleri ve ileri teknolojiye sahip tesisleriyle en iyi kalitede ve üstün hizmet anlayışıyla Kozmetik Dünyası’na hizmet veriyorlar.

Müşterilerin, çalışanların memnuniyetlerini sürekli kılmak için Ar-ge çalışmalarına da oldukça önem veriyorlar. Amaçları arasında maksimum kalitede uygun fiyat kalitesi uygulamak bulunuyor. Kalite tanımları ise: Yenilikçi ve değişik ürünler geliştirerek konumumuzu iç ve dış pazarda ileri seviyede sürdürmek.

Belino Kozmetik İletişim Bilgileri
Adres; Veliköy Organize San.Böl. Sanayi Cad. No:82 Çerkezköy, Tekirdağ

Belino Kozmetik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belino Kozmetik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belino Kozmetik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serpil saglik dedi ki:

    01 09 1974 Tokat doğumluyum. 2 yıl Gümüşsuyu Halı’da çalıştım. 4 yıldır evde altın iplik firmasına çorap kontrol, paketleme yapıyorum. Açık lise okuyorum. İşe ihtiyacım var, olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

BİR YORUM YAZ