Belek Anadolu Hastanesi İş Başvurusu

Grup 22 yıllık deneyimi ile turizm sağlığı hizmetimde birikimi ile ön plana çıkmaktadır. Bulunduğu yerde halka üst seviyede tıp hizmeti vermektedir. Ayrıca bununla da sınırlı kalmayıp yeni yatırımlar ile de hizmet kalitesini yükseltmektedir. Kaliteli ve tecrübeli yönetici kadroları ile büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir. Sağlık turizmi dalında Antalya’ya önemli projeler getirmeye devam etmeyi amaçlamaktalar.

Belek Anadolu Hastanesi 2003 yılında turizm sezonunda hizmet vermeye başladı. Hastanede 36 yataklı lüks odalar vardır. Bu odaların hepsinde uydu, TV, klima, buzdolabı, WC ve duş bulunmaktadır. Tam otomatik yataklar, yoğun bakım ünitesi, klinik laboratuvarları, tomografi, 2 tane tam donanımlı ameliyathane ve gelişmiş radyoloji departmanı bulunmaktadır. Kadın doğum, cerrahi branşlar, dahili branşlar ve diğer bölümler bulunmaktadır. Yoğun bakım ünitelerinde genel yoğun bakım ve tanı üniteleri vardır.

Belek Anadolu Hastanesi Radyoloji bölümünde; 2 Multislice Bilgisayarlı Tomografi (CT)
Röntgen, C-kollu röntgen ve scopi, Portable röntgen, 2 adet Ultrason (linear & vaginal probe), Renkli Doppler USG ve PACS Sistem bulunur. Klinik laboratuvarlarda biyokimya, kan gazları tetkiki ve mikrobiyoloji bulunmaktadır.

Kadın Doğum bölümünde; Ultrasonografi (Renkli Doppler Ultrasonografi), Histerosalpingografi(HSG), Folikülometri, Prenetal Erken Tanı Testleri bulunur. Cerrahi branşlar da ise Anestezi, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji vardır. Ayrıca Acil Tıp, Diş Ünitesi ve diğer branşlarda uzman olan hekimler bulunmaktadır. Dahili branşlarda iç hastalıkları bulunmaktadır.

Belek Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı, Kemer Antalya

 

Tel: 444 9 112

E-posta : info@anatoliahospital.com

 

Belek Anadolu Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belek Anadolu Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Belek Anadolu Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ