Belde Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özel Belde Tıp Merkezi aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir: Acil, Checkup, Diş Hekimliği, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun, Boğaz, Laboratuvar, Röntgen, Ultrasonografi-Doppler, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları.

Özel Belde Tıp Merkezi, hijyene ve temizlik koşullarına haiz, uzman doktorlarıyla her zaman yanınızda, hiç beklemeden rahatça hizmet alabileceğiniz bir Tıp Merkezi olarak sağlık alanında faaliyet göstermektedir.

Resmi Kurumlar olarak da; SSK, Emekli Sandığı, Bağkurlu, Devlet Memuru iseniz de anlaşmalı oldukları kurumlardandır. Bu açıdan da sağlık dostu olarak Özel Belde Tıp Merkezini tercih edebiliriz.
Özel Belde Tıp Merkezi bayan doktorlarının bulunması ile de eğer tercihiniz kadın doktor olacaksa sizlere daha iyi bir hizmet tercihi sunabilmektedirler.

Laboratuvarlarında ise; Seroloji, sperm, gaita, idrar, hematoloji, mikrobiyoloji, biyokimya, hormon testleri yapılmakta ve hizmet sunulmaktadır. Yaptırdığınız testlerin sonuçlarını hemen alabiliyorsunuz ve son teknoloji laboratuarlarında ve diğer birimlerinde kullanılıyor.

İçiniz rahat bir şekilde hem kendiniz hem de çocuklarınız için Özel Belde Tıp Merkezini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Gaziosmanşa’da oturuyorsanız sizler için yakınlığı ve hamilelik gibi sürekli kontrol yapılması gereken durumlarınız için sizleri bekliyor olacaklar. Sağlık Hizmeti dediğimizde önceliğimiz hemen işlem yapılması ve alanında uzman kişilerden tedavi yapılmasını bekleyeceğimiz için Özel Belde Tıp Merkezinde kişiye özel alacağınız hizmetlerle kendinizi özel hissedeceksiniz.

Özel Belde Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mh. Eyüp Yolu Cad. GOPARK Tesisi D Blok 2.Bodrum No:3 GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Tel: 0212  614 67 00   

E-posta: iletisim@beldetipmerkezi.com

 

Özel Belde Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özel Belde Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Özel Belde Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ