Belda İnşaat İş Başvurusu

Belda İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti. uluslararası deneyimli mimar ve mühendisleri ile 1993 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 1999 yılına kadar Kazakistan, Ukrayna, Rusya, Türkmenistan ve Türkiye’deki çeşitli projeleri gerçekleştirmiş olup, 2000 yılından sonra faaliyetlerini büyüterek Türkmenistan ve Rusya Federasyonu başta olmak üzere konut, ticari, sosyal ve endüstriyel yapı projelerinde ana yüklenici olarak yurtdışı inşaat alanında, anahtar teslimi müteahhitlik ve mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır.

Belda İnşaat, Arnavutluk ve Türkmenistan’da şubeleri bulunmaktadır. 1996 yılından bu yana Türkmenistan’da resmi olarak kaydı bulunmaktadır. Günümüzde BELDA İNŞAAT Türkmenistan’da en faal Türk inşaat firmalarından birisi olup, yurtdışı inşaatlarıyla ön plandadır. son on yılda 1.600.000 m2 den fazla toplam inşaat alanı ile 27 ana inşaat projesini başarı ile tamamlamıştır. Projelerinin son beş yıldaki birleşik değeri 550 milyon ABD Dolarından fazladır. Her zaman kalite ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden yüksek kalite ile zamanında tamamlamıştır. Belda İnşaat, şirketin tasarım,maliyet kontrol ve planlama faaliyetlerinde önemli rol oynayan güncel bilgi teknolojileri ile donanım ve yazılımları kullanmaktadır.

Ortadoğu da ve diğer ülkelerde her geçen gün inşaat sektöründe ilerlemenin ve yapılan işlerin çoğaldığını düşünürsek daha fazla inşaat şirketinin iş yapmaya başlayacağını da düşünebiliriz. Protatip şehirler seçilerek depreme dayanıklı hale getirilmekte ve sonrasında olabilecek depremler için binaları sağlamlaştırma gibi önlemlerde alınmaktadır. Belda İnşaat riskleri en aza indirmeyi düşünen projeler üretmektedir.

Belda İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Küçükyalı İş Merkezi Girne Mah. Irmak Sok. E Blok No:5 MALTEPE -İSTANBUL ve Ş.Aşgabat, 1958 (ANDALİP) 332 Jay. AŞKABAT / TÜRKMENİSTAN şeklindedir.

Belda İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belda İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belda İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Mustafa AKTAR dedi ki:

  Merhabalar 20 yıllık şantiye konut TOKİ alt yapı iç yapı sıhhi tesisat doğalgaz ustasıyım projeli . Cezayir Tunus yurt dışı tecrübem var sizinle çalışmak isterim.

 2. İbrahim Demir dedi ki:

  Ben İbrahim Demir 34 yaşındayım hiç bir saglık problemim yok mesleğim elektrik inşaat deneyimimde vardır yurtdışında çalışmak istiyorum

 3. mehmet dedi ki:

  lm ben 2010 yılından beri türkmeniztanda çalıştım polimesk inşaatta olinpiyat köyü ve uluslarası havaalanı projesınde çalıştım kaba işler ve ince işler formeni olarak çalıştım ekip sorunu yok kaba ve ince işlerde alcıpacı olarak saygılar

 4. Mustafa dedi ki:

  Merhaba ben mustafa soguk Demircı kalfasıyım projem ıyı yurtıcı ve yurtdışı da kalfalık yaptım referanslarım var ekip var tl 0536 217 87 02

 5. adem dedi ki:

  12 yıldır sıhhı tesisat işleri yapıyorum spring işleri yaptım çalışmak isterim

 6. mustafa YILMAZ dedi ki:

  ISITMA SOGUTMA YANGIN HAVUZ SULAMA FCU AHU CILLER KAZANDAYIRESI PONPA ODALARI TEMIZ SU PIS SU HAVALANDIRMA VS GENEL FORMENI OLARAK BILGILERINIZE SAYGILARIMLA.

 7. HÜSEYİN dedi ki:

  meraba ben iş makinalar tamircisi yurt dışı tecrübem var.

 8. isauludere dedi ki:

  merhaba belda ınsaat yetkılılerı 8 kısılık ekıbımle hazır olup fırmanızda calısmak ıstıyoruz sıhı tesısat uzerıne tekrar kolay gelsın hayırlı gunler.

 9. Alpaslan ceylan dedi ki:

  15 yıldır sıhhi tesisat ustasıyım sizinle çalışmak isterim. Sıhhi Tesisat ustası Alpaslan Ceylan 053428***.

 10. cengiz göktaş dedi ki:

  Merhaba, sıhhi tesisat ustasıyım. 20 senedir bu meslekteyim, proje üstü çalışırım. Sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ