Belbim İş Başvurusu

Belbim Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Ar-Ge ağırlıklı faaliyet gösteren bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketidir. Hayatlarınızı kolaylaştıran tasarım ve projeler üretiyorlar ve bakım, onarım hizmetlerini de kendileri sizlere sunuyorlar.

Yazılım, donanım, altyapı, bilgi işlem hizmetleri ve projelendirme alanında ürün ve çözüm üretmekte olan Belbim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakleri, ilçe belediyeleri, kamu kurumları ile özel şirketlere ürün ve proje bazında destek vermekte, faaliyet alanlarında çözüm ortaklığı yapmaktadır.
1995 yılında Türkiye’de toplu taşımaya büyük kolaylık getirmiş olan ilk entegre elektronik bilet sistemi Akbil’i (Elektronik Ücret Toplama Sistemi) geliştirmiştir. Belbim, Elektronik Ücret Toplama Sistemi ile ilgili Anahtar Teslim Çözümler sağlıyorlar.

Söz konusu ürünler değişik varyasyonlarda elektronik biletlerden, geçiş kontrol cihazlarına, satış poslarından insansız satış otomatlarına, merkezi yönetim yazılımlarına kadar elektronik ödeme konusunda geniş bir yelpazeyi içeriyor.

Bir megapol olarak kabul edilen İstanbul’da; toplu taşımada temassız geçiş sağlayarak insan hayatını büyük oranda kolaylaştıran toplu taşımada temassız geçiş sağlayan İstanbulkart’ da Belbim tarafından uygulamaya alınmış elektronik ödeme alanında fayda sağlayan teknolojik bir üründür.

Yukarıda belirtilen proje ve ürünlerin ile birlikte Belbim; akıllı kart uygulamaları, toplu ulaşım araçlarında filo yönetimi, araç içi ve durak yolcu bilgilendirme sistemleri, otopark otomasyon sistemleri, ileri telemetri (araç takibi) uygulamaları, personel devam kontrol sistemleri, el bilgisayarı/POS yazılım ve sistemleri, RF tabanlı uygulamalar, web tasarım vb. asıl konusu ile bağlantılı alanlarda da ürün ve hizmetler sağlanıyor.

Belbim İletişim Bilgileri
Adres; Hava Limanı Karşısı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok Kat:2-3 Yeşilköy/İSTANBUL

Belbim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Belbim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Belbim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ